Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.08.2016Äriregister
- Aadress
- Urva tee 4, Tõdva küla, Saku vald, 75508 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5079913Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101967301MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 254900LX359Y5B4VOH29 · lapsed · väljastatud 20.02.2018 · uuendamine hilinenud 445 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€192kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€6kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 192 191 € | 5744 € | 111 406 € | €487k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 197 568 € | 4921 € | 105 662 € | €459k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 156 420 € | 14 229 € | 100 200 € | €238k | 2 | 02.06.2023 |
| 2021 | 118 840 € | 14 915 € | 85 971 € | €185k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 117 996 € | 36 450 € | 71 056 € | €118k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 125 292 € | 11 942 € | 34 606 € | €81k | 2 | 26.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 26 043 € | 6445 € | 48 € | — |
| 2025 | 209 345 € | 26 486 € | 3380 € | — |
| 2024 | 295 244 € | 36 528 € | 9356 € | — |
| 2023 | 193 770 € | 23 272 € | 12 479 € | 2 |
| 2022 | 151 761 € | 30 727 € | 12 416 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €26k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 48 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €66k | €98k | €24k | €21k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €7k | €4k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 599 € | 549 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €49k | €51k | €71k | €124k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €7k | €13k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €46k | €51k | €58k | €38k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | 0 € | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €30k | €28k | €57k | €37k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €7k | €12k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded26.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
26.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 10 · Olek: Jõustunud
24.03.2025
Osanike muutmine
Ä 50035114 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
24.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 8 · Olek: Jõustunud
05.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2022
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 7 · Olek: Jõustunud
02.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 6 · Olek: Jõustunud
07.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.01.2020
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 5 · Olek: Jõustunud
02.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.07.2018
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 4 · Olek: Jõustunud
29.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50035114 / M1 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50035114 / 2 · Olek: Jõustunud
10.08.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
10.08.2016
Esmakanne
Ä 50035114 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Imre NoorkikasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Geli NõlvandJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet