Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.09.2016Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 1, Otepää linn, Otepää vald, 67404 Valga maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.nuustakubrewery.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 55511990Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46341 — Alkohoolsete jookide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102031391MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3870,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (19)
Äriregister · 11 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
87.3% · 3
Ingel
10.9% · 9
Muud
1.8% · 7
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 46.51% | |
| 2 | 31.01% | |
| 3 | 9.82% | |
| 4 | 4.39% | |
| 5 | 1.29% | |
| 6 | 1.29% | |
| 7 | 1.03% | |
| 8 | 0.78% | |
| 9 | 0.52% | |
| 10 | 0.52% |
+ veel 9 osanikku — täielik nimekiri allpool.
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
46.5%
Top 3
87.3%
Top 5
93.0%
Top 10
97.2%
80%-i piir
3/19
Gini
0.81
Dominantne osanik: 46.5% — mitte-kontrolliv, kuid blokeeriv.
Näita kõiki (19)
Tegelikud kasusaajad (19)
Äriregister · 11 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
www.nuustakubrewery.com
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€56kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-5kviimane
€5k€-23k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56 468 € | −5224 € | −9146 € | €87k | 0 | 17.08.2025 |
| 2023 | 71 947 € | 1510 € | −16 232 € | €102k | 1 | 29.05.2024 |
| 2022 | 71 307 € | −24 763 € | −19 032 € | €106k | 1 | 05.07.2023 |
| 2021 | 19 609 € | −41 443 € | 3150 € | €92k | 1 | 01.08.2022 |
| 2020 | 19 800 € | 2765 € | 25 683 € | €91k | 1 | 09.06.2021 |
| 2019 | 20 293 € | −29 222 € | 18 492 € | €41k | 1 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 16 083 € | 2871 € | 0 € | — |
| 2025 | 42 666 € | 5655 € | 0 € | 1 |
| 2024 | 86 571 € | 16 051 € | 1497 € | 1 |
| 2023 | 107 590 € | 12 683 € | 4173 € | 4 |
| 2022 | 76 086 € | 10 655 € | 3659 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €16k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €17k | €9k | €12k | €4k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €1k | 608 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2024 | €12k | €27k | €32k | €14k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €6k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 582 € | 915 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €16k | €40k | €40k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 582 € | 678 € | 678 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €8k | €22k | €35k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €2k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 170 € | 543 € | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Tegevusload (2)
MTR · 14 h tagasiToetused (2 · €22k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2023
17 697 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
3946 €
Ajalugu (33)
Äriregister kanded18.08.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50036821 / M3 · Olek: Jõustunud
05.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 14
05.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 16 · Olek: Jõustunud
29.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
29.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 15 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 28 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 14 · Olek: Jõustunud
20.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 11
20.05.2022
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 13 · Olek: Jõustunud
24.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 10
24.03.2022
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 11 · Olek: Jõustunud
24.03.2022
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 12 · Olek: Jõustunud
03.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 10 · Olek: Jõustunud
03.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.03.2021
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 9 · Olek: Jõustunud
26.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 8 · Olek: Jõustunud
19.03.2019
Muutmiskanne
Ä 50036821 / M2 · Olek: Jõustunud
08.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2018
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 6 · Olek: Jõustunud
29.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 5 · Olek: Jõustunud
27.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50036821 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 4 · Olek: Jõustunud
21.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50036821 / 3 · Olek: Jõustunud
26.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.10.2016
Muutmiskanne
Ä 50036821 / 2 · Olek: Jõustunud
09.09.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
09.09.2016
Esmakanne
Ä 50036821 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 38 ettevõttes.
Peeter KümmelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 47%, Tegelik kasusaaja · 11 muud ettevõtet
10L OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 50%Tegelik kasusaaja
Borealis Eesti OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Hauka Farm OÜ
Asutaja
Lotepay OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 10%
Mittetulundusühing Matilapsed
Tegelik kasusaaja
Mittetulundusühing Mäekeskus
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mittetulundusühing Pedajamäe Külaselts
Asutaja
MTÜ Kalda kaev
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing RTP
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 33%
OÜ Borealis Holding
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 33%
SportIQ OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Henry RataseppJuhatuse liige, Osanik 31%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Andrus VahruševAsutaja · 1 muu ettevõte
Liina PilvOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Marti LepikOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Ethel KümmelOsanik 4%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Margus SoosaluOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Mart KaasOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Anton BazõlevOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Artur BazõlevOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Ülle KümmelOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Rein MännisteOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Piret IlvesOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet