Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.09.2016Äriregister
- Aadress
- Lammi tn 8-72ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- impuhastus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5503777Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81211 — Hoonete üldpuhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102087853MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 h tagasi impuhastus.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 418 730 € | 84 599 € | 168 987 € | €211k | 16 | 06.04.2026 |
| 2024 | 425 028 € | 67 395 € | 114 388 € | €189k | 16 | 27.05.2025 |
| 2023 | 371 318 € | 55 214 € | 66 993 € | €153k | 11 | 26.04.2024 |
| 2022 | 281 584 € | 59 278 € | 61 779 € | €118k | 6 | 08.05.2023 |
| 2021 | 200 105 € | 55 050 € | 62 791 € | €97k | 6 | 11.03.2022 |
| 2020 | 125 364 € | 31 748 € | 37 741 € | €59k | 6 | 05.05.2021 |
| 2019 | 108 135 € | 28 510 € | 31 993 € | €36k | 6 | 02.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 85 978 € | 23 516 € | 10 887 € | 14 |
| 2025 | 422 520 € | 130 860 € | 56 322 € | 11 |
| 2024 | 428 735 € | 104 082 € | 50 058 € | 19 |
| 2023 | 357 375 € | 91 736 € | 45 120 € | 11 |
| 2022 | 279 084 € | 73 155 € | 24 699 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €86k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €93k | €109k | €106k | €114k |
| Riigimaksud 2025 | €31k | €29k | €39k | €31k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €13k | €15k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 15 | 14 | 11 |
| Käive 2024 | €100k | €102k | €100k | €127k |
| Riigimaksud 2024 | €24k | €26k | €27k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €12k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 16 | 17 | 19 |
| Käive 2023 | €75k | €88k | €111k | €84k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €21k | €30k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €10k | €14k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 13 | 11 |
| Käive 2022 | €66k | €62k | €78k | €73k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €14k | €28k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €5k | €6k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 9 | 11 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded24.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50037718 / 8 · Olek: Jõustunud
24.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50037718 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50037718 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
07.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
10.12.2019
Muutmiskanne
Ä 50037718 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50037718 / 4 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50037718 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50037718 / 2 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.09.2016
Esmakanne
Ä 50037718 · Olek: Jõustunud
26.09.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
22.09.2016
Esmakanne
Ä 50037718 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Inali MarukašviliJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet