Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.09.2016Äriregister
- Aadress
- Raba tn 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 53953416 · +372 5137893Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25121 — Metalluste ja -akende tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101912893MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 894 665 € | 81 933 € | 560 178 € | €750k | 8 | 03.04.2026 |
| 2024 | 1 554 650 € | 52 558 € | 478 245 € | €693k | 7 | 27.03.2025 |
| 2023 | 2 307 135 € | 18 768 € | 425 687 € | €721k | 7 | 02.04.2024 |
| 2022 | 1 343 774 € | 114 117 € | 406 919 € | €496k | 7 | 11.03.2023 |
| 2021 | 1 211 472 € | 75 455 € | 412 802 € | €515k | 9 | 07.03.2022 |
| 2020 | 1 330 796 € | 171 064 € | 337 347 € | €462k | 7 | 06.04.2021 |
| 2019 | 1 089 974 € | 18 216 € | 166 283 € | €330k | 7 | 05.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 735 116 € | 6488 € | 21 618 € | 9 |
| 2025 | 2 925 581 € | 61 888 € | 79 948 € | 9 |
| 2024 | 2 281 273 € | 58 064 € | 69 271 € | 7 |
| 2023 | 3 436 499 € | 51 294 € | 63 949 € | 8 |
| 2022 | 1 959 400 € | 76 595 € | 62 263 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €735k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €605k | €609k | €888k | €824k |
| Riigimaksud 2025 | €23k | €17k | €10k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €19k | €22k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €594k | €481k | €535k | €671k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €15k | €18k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €17k | €17k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €605k | €971k | €766k | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €24k | 0 € | €6k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €15k | €17k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €292k | €587k | €406k | €674k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €37k | €16k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €15k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 8 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiToetused (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
15 000 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded17.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50038237 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50038237 / 6 · Olek: Jõustunud
26.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
26.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50038237 / 5 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50038237 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50038237 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50038237 / 2 · Olek: Jõustunud
30.09.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
30.09.2016
Esmakanne
Ä 50038237 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Rauno VaherJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Karmo KuuraJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte