Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.10.2016Äriregister
- Aadress
- Viirpuu tee 1-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1600 € | 4147 € | 9506 € | €10k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 800 € | 630 € | 5359 € | €5k | 0 | 27.06.2024 |
| 2022 | 855 € | 840 € | 4729 € | €5k | 0 | 04.07.2023 |
| 2021 | 2800 € | 468 € | 3889 € | €4k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2475 € | 2315 € | 5921 € | €6k | 0 | 25.06.2021 |
| 2019 | 1300 € | 979 € | 3526 € | €4k | 0 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (18)
Äriregister kanded20.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
20.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50038831 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50038831 / 7 · Olek: Jõustunud
04.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
04.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50038831 / 6 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50038831 / 5 · Olek: Jõustunud
02.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50038831 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50038831 / 4 · Olek: Jõustunud
05.01.2018
Korraldav määrus
Ä 50038831 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50038831 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50038831 / 2 · Olek: Jõustunud
10.10.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
10.10.2016
Esmakanne
Ä 50038831 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tanel PiparJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet