Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.10.2016Äriregister
- Aadress
- Lasnamäe tn 4c-151ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47911 — Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101945909MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 353 933 € | −233 158 € | 639 807 € | €969k | 10 | 03.06.2025 |
| 2023AUD | 2 147 433 € | 117 424 € | 872 965 € | €1.2m | 13 | 01.07.2024 |
| 2022AUD | 2 105 684 € | 85 472 € | 763 041 € | €1.1m | 16 | 26.10.2023 |
| 2021AUD | 1 681 774 € | 59 624 € | 677 569 € | €948k | 12 | 25.05.2023 |
| 2020 | 1 256 553 € | 212 093 € | 620 445 € | €825k | 6 | 14.04.2021 |
| 2019 | 833 341 € | 261 723 € | 408 352 € | €697k | 4 | 14.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 178 585 € | 33 472 € | 34 402 € | 5 |
| 2025 | 809 119 € | 168 476 € | 169 116 € | 6 |
| 2024 | 1 410 717 € | 192 706 € | 202 233 € | 9 |
| 2023 | 2 441 432 € | 238 281 € | 211 241 € | 11 |
| 2022 | 2 423 330 € | 198 165 € | 197 485 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €179k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €218k | €185k | €190k | €216k |
| Riigimaksud 2025 | €49k | €55k | €45k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €50k | €57k | €43k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 10 | 6 |
| Käive 2024 | €458k | €444k | €305k | €204k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €51k | €47k | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €51k | €54k | €49k | €48k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €664k | €710k | €431k | €637k |
| Riigimaksud 2023 | €59k | €62k | €53k | €64k |
| Tööjõumaksud 2023 | €56k | €44k | €54k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 13 | 13 | 11 |
| Käive 2022 | €610k | €535k | €603k | €676k |
| Riigimaksud 2022 | €47k | €49k | €47k | €55k |
| Tööjõumaksud 2022 | €47k | €50k | €44k | €57k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 14 | 15 | 14 |
Toetused (2 · €34k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISRahvusvaheliste konverentside toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2022
16 904 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
16 904 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded26.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
26.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50038432 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50038432 / 9 · Olek: Jõustunud
25.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
25.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50038432 / 8 · Olek: Jõustunud
11.01.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.01.2023
Muutmiskanne
Ä 50038432 / 7 · Olek: Jõustunud
09.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
09.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50038432 / 6 · Olek: Jõustunud
07.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
07.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50038432 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50038432 / 4 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50038432 / 3 · Olek: Jõustunud
05.07.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
05.07.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50038432 / 2 · Olek: Jõustunud
12.10.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
12.10.2016
Esmakanne
Ä 50038432 · Olek: Jõustunud
03.10.2016
Esmakanne
Ä 50038432 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Sviatoslav OtchenashJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet