Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.10.2016Äriregister
- Aadress
- SilvaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.masinawerk.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 53595280Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101923345MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 7 h tagasi masinawerk.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 830 608 € | 53 136 € | 163 030 € | €295k | 5 | 29.05.2025 |
| 2023 | 1 163 789 € | 29 653 € | 109 894 € | €272k | 3 | 03.07.2024 |
| 2022 | 916 904 € | 19 697 € | 80 241 € | €285k | 3 | 26.09.2023 |
| 2021 | 830 824 € | 12 436 € | 60 544 € | €235k | 4 | 14.09.2022 |
| 2020 | 156 318 € | 10 594 € | 53 218 € | €85k | 2 | 22.06.2021 |
| 2019 | 339 027 € | 28 969 € | 42 624 € | €85k | 2 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 366 835 € | 54 481 € | 28 408 € | 7 |
| 2025 | 1 292 414 € | 201 102 € | 112 782 € | 9 |
| 2024 | 801 181 € | 110 674 € | 45 216 € | 6 |
| 2023 | 1 189 629 € | 111 587 € | 35 859 € | 3 |
| 2022 | 1 068 686 € | 83 735 € | 30 864 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €367k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €54k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €255k | €401k | €370k | €266k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | €47k | €50k | €71k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €27k | €39k | €31k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 10 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €185k | €201k | €118k | €297k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €3k | €22k | €49k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €15k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €388k | €415k | €275k | €112k |
| Riigimaksud 2023 | €60k | €9k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €9k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2022 | €238k | €277k | €355k | €199k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €29k | €42k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €10k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Riigihanked (1 · €119k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.04.2021 | Höövelliini ja sõrmtappliini käiguteede ja platvormide soetamine/Purchasing equipment service platforms and stairs to the moulder and finger jointing line Kompo 3 | aktsiaselts Barrus | 119 035 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50040372 / 6 · Olek: Jõustunud
19.02.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.02.2021
Muutmiskanne
Ä 50040372 / 5 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50040372 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50040372 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50040372 / 2 · Olek: Jõustunud
31.10.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
31.10.2016
Esmakanne
Ä 50040372 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Mihkel JärvJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet