Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.12.2016Äriregister
- Aadress
- Kopli tn 81-11, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 11712 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56158751Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101931269MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 25490086V0SF48H8GM67 · lapsed · väljastatud 11.01.2018 · uuendamine hilinenud 2311 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiPV
Piiratud vastutusega ühing "Nautšno-Tehnitšeskii Tsenr PROTEI"VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 17.11.2016
Asutaja · €3k
Osanikud
Äriregister · 1 h tagasiCD
Comunitat de la Generacio el Segle XXI, SLVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€152kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-950kviimane
€1.0m0 €€-1.0m
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 152 124 € | −950 031 € | 1 050 411 € | €1.1m | 2 | 20.02.2025 |
| 2023 | 1 171 297 € | 72 615 € | 2 000 442 € | €2.1m | 2 | 31.05.2024 |
| 2022 | 1 129 662 € | 645 530 € | 1 927 826 € | €2.0m | 1 | 13.06.2023 |
| 2021 | 1 249 232 € | 7945 € | 1 282 296 € | €1.3m | 1 | 22.04.2022 |
| 2020 | 280 048 € | 641 155 € | 1 274 351 € | €1.3m | 0 | 04.05.2021 |
| 2019 | 490 395 € | 287 910 € | 633 196 € | €696k | 0 | 25.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | — | — | — |
| 2024 | 272 472 € | 46 194 € | 43 394 € | — |
| 2023 | 1 948 606 € | 48 979 € | 34 583 € | — |
| 2022 | 1 290 845 € | 42 541 € | 31 256 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €172k | €100k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €38k | €8k | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | €37k | €6k | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €280k | €680k | €535k | €454k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €16k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €14k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €412k | €533k | €253k | €93k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €11k | €12k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €10k | €7k | €5k |
| Töötajaid 2022 | — | 1 | — | — |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 7 · Olek: Jõustunud
06.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.06.2022
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
08.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.06.2022
Muutmiskanne
Ä 50042534 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.05.2022
Muutmiskanne
Ä 50042534 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.05.2018
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 5 · Olek: Jõustunud
29.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.10.2017
Muutmiskanne
Ä 50042534 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2016
Esmakanne
Ä 50042534 · Olek: Jõustunud
02.12.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Severin TarasovJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet