Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.02.2017Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 141, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11314 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.telora.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6841450Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101964948MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2510,00 ۀriregister
- LEI
- 254900JOGRLI1VEAN529 · väljastatud 07.11.2017GLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi telora.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€4.3mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€599kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 4 328 509 € | 598 946 € | 1 719 747 € | €2.1m | 36 | 15.03.2026 |
| 2024AUD | 3 868 094 € | 363 319 € | 1 420 851 € | €1.7m | 37 | 01.04.2025 |
| 2023AUD | 3 935 851 € | 556 301 € | 1 525 179 € | €1.9m | 37 | 28.02.2024 |
| 2022AUD | 3 673 648 € | 396 369 € | 1 286 761 € | €1.7m | 35 | 27.03.2023 |
| 2021AUD | 3 257 803 € | 501 178 € | 1 237 387 € | €1.6m | 35 | 14.03.2022 |
| 2020AUD | 3 318 352 € | 218 457 € | 994 272 € | €1.2m | 36 | 18.03.2021 |
| 2019AUD | 4 113 883 € | 497 160 € | 1 124 407 € | €1.4m | 37 | 25.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 313 877 € | 399 677 € | 233 612 € | 34 |
| 2025 | 4 189 666 € | 1 440 427 € | 833 508 € | 34 |
| 2024 | 3 910 475 € | 1 479 072 € | 867 867 € | 37 |
| 2023 | 4 019 120 € | 1 368 840 € | 800 486 € | 38 |
| 2022 | 3 664 391 € | 1 237 316 € | 722 042 € | 33 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.3m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €400k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €234k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 34 | — | — | — |
| Käive 2025 | €761k | €905k | €1.1m | €1.4m |
| Riigimaksud 2025 | €334k | €332k | €380k | €395k |
| Tööjõumaksud 2025 | €233k | €204k | €195k | €201k |
| Töötajaid 2025 | 35 | 33 | 34 | 34 |
| Käive 2024 | €924k | €924k | €1.1m | €1.0m |
| Riigimaksud 2024 | €368k | €352k | €373k | €387k |
| Tööjõumaksud 2024 | €250k | €204k | €208k | €207k |
| Töötajaid 2024 | 38 | 37 | 38 | 37 |
| Käive 2023 | €916k | €845k | €1.1m | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €337k | €312k | €379k | €341k |
| Tööjõumaksud 2023 | €222k | €188k | €197k | €194k |
| Töötajaid 2023 | 35 | 35 | 38 | 38 |
| Käive 2022 | €907k | €940k | €911k | €906k |
| Riigimaksud 2022 | €316k | €327k | €309k | €286k |
| Tööjõumaksud 2022 | €202k | €174k | €176k | €170k |
| Töötajaid 2022 | 34 | 34 | 34 | 33 |
Tegevusload (7)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiRiigihanked (64 · €4.8m)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 15.05.2023 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 76 100 € | |
| 14.03.2023 | Tallinna Linnavaraamet | 200 000 € | |
| 09.10.2018 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 103 215 € | |
| 21.02.2023 | Tallinna Linnavaraamet | 200 000 € | |
| 03.02.2023 | Enefit Wind Purtse AS | 336 120 € |
Näita ülejäänud (59)
| 12.12.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 20 000 € | |
| 28.10.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 89 500 € | |
| 13.09.2022 | Tallinna Linnavaraamet | 600 000 € | |
| 18.03.2022 | osaühing Kohila Maja | 18 020 € | |
| 17.01.2022 | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 79 325 € | |
| 20.12.2021 | SW ENERGIA OÜ | 5200 € | |
| 30.06.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 39 430 € | |
| 02.11.2021 | Jõgeva Vallavalitsus | 40 500 € | |
| 25.10.2021 | Osaühing Viimsi Haldus | 18 800 € | |
| 07.09.2021 | Transpordiamet | 23 000 € | |
| 08.09.2021 | Tallinna Linnavaraamet | 139 720 € | |
| 07.04.2021 | Rapla Vallavalitsus | 1200 € | |
| 01.07.2021 | Fortum Eesti AS | 8000 € | |
| 21.05.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 373 000 € | |
| 01.06.2021 | Silpower Aktsiaselts | 8925 € | |
| 12.11.2020 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 21 500 € | |
| 13.04.2021 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 6900 € | |
| 03.03.2021 | osaühing Elva Soojus | 11 800 € | |
| 19.10.2020 | Osaühing Viimsi Haldus | 62 000 € | |
| 21.09.2020 | Tallinna Linnavaraamet | 25 575 € | |
| 03.09.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 44 640 € | |
| 30.07.2020 | Võru Vallavalitsus | 9000 € | |
| 16.07.2020 | Maanteeamet | 24 000 € | |
| 18.06.2020 | aktsiaselts Saarte Liinid | 19 000 € | |
| 06.05.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 46 500 € | |
| 10.01.2020 | Antsla Vallavalitsus | 24 200 € | |
| 30.09.2019 | Välisministeerium | 49 900 € | |
| 02.04.2018 | Aktsiaselts Saku Maja | 43 380 € | |
| 22.11.2018 | aktsiaselts Saarte Liinid | 195 € | |
| 05.09.2019 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 5500 € | |
| 27.08.2019 | Tallinna Linnavaraamet | 750 000 € | |
| 07.08.2019 | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 94 000 € | |
| 18.06.2018 | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 54 950 € | |
| 25.06.2019 | Tallinna Linnavaraamet | 24 000 € | |
| 16.05.2019 | Sihtasutus Aidu Veespordikeskus | 5800 € | |
| 25.04.2019 | Sisekaitseakadeemia | 182 400 € | |
| 27.02.2019 | Rae Vallavalitsus | 34 400 € | |
| 31.01.2019 | Elva Vallavalitsus | 19 800 € | |
| 25.01.2019 | Välisministeerium | 36 300 € | |
| 08.11.2018 | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 108 000 € | |
| 31.10.2018 | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla | 24 300 € | |
| 07.09.2018 | Põlva Vallavalitsus | 22 000 € | |
| 04.10.2018 | aktsiaselts Saarte Liinid | 8800 € | |
| 28.05.2018 | Rae Vallavalitsus | 21 600 € | |
| 28.05.2018 | Rae Vallavalitsus | 21 600 € | |
| 08.03.2018 | Politsei- ja Piirivalveamet | 31 000 € | |
| 28.06.2018 | Sihtasutus Pärnu Haigla | 42 600 € | |
| 05.06.2018 | Veeteede Amet | 208 765 € | |
| 17.05.2018 | SW ENERGIA OÜ | 11 500 € | |
| 11.05.2018 | Politsei- ja Piirivalveamet | 42 000 € | |
| 24.04.2018 | Maanteeamet | 33 180 € | |
| 13.03.2018 | Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus | 33 810 € | |
| 28.02.2018 | Keila Linnavalitsus | 27 030 € | |
| 11.01.2018 | Osaühing KEHTNA ELAMU | 16 920 € | |
| 11.01.2018 | Osaühing KEHTNA ELAMU | 16 200 € | |
| 14.02.2018 | SW ENERGIA OÜ | 9900 € | |
| 07.11.2017 | SIHTASUTUS OTEPÄÄ TERVISEKESKUS | 23 200 € | |
| 15.08.2017 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 17 483 € | |
| 14.09.2017 | Tartu Ülikool | 61 500 € |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded31.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
31.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 12 · Olek: Jõustunud
20.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50050388 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
11.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
18.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.02.2025
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 9 · Olek: Jõustunud
22.03.2022
Korraldav määrus
Ä 50050388 / M3 · Olek: Jõustunud
30.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50050388 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 8 · Olek: Jõustunud
05.09.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.09.2018
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 7 · Olek: Jõustunud
04.09.2018
Muutmiskanne
Ä 50050388 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 6 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 5 · Olek: Jõustunud
18.04.2017
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 4
18.04.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
18.04.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50050388 / 3 · Olek: Jõustunud
18.04.2017
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50050388 / 4 · Olek: Jõustunud
24.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.03.2017
Muutmiskanne
Ä 50050388 / 2 · Olek: Jõustunud
03.02.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
03.02.2017
Esmakanne
Ä 50050388 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Oliver NapitsJuhatuse liige, Osanik 20%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Alar LeppAsutaja, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Valter NapitsAsutaja, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet