Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.02.2017Äriregister
- Aadress
- Männi tee 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56568897Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10851 — Valmistoitude tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101984423MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 196 783 € | 10 433 € | 107 298 € | €260k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 200 209 € | 5771 € | 96 865 € | €245k | 6 | 01.07.2024 |
| 2022 | 206 735 € | 19 712 € | 91 094 € | €242k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 185 427 € | 6580 € | 71 382 € | €224k | 6 | 27.06.2022 |
| 2020 | 162 041 € | 34 686 € | 64 802 € | €215k | 6 | 26.03.2021 |
| 2019 | 90 732 € | 13 685 € | 19 116 € | €201k | 5 | 07.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 39 088 € | 9360 € | 3803 € | 4 |
| 2025 | 169 249 € | 33 918 € | 18 785 € | 4 |
| 2024 | 191 262 € | 46 099 € | 23 941 € | 7 |
| 2023 | 204 148 € | 46 882 € | 28 093 € | 7 |
| 2022 | 217 352 € | 43 076 € | 24 837 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €39k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €55k | €41k | €40k | €32k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €7k | €10k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 4 |
| Käive 2024 | €54k | €57k | €40k | €40k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €15k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €7k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 5 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €55k | €64k | €41k | €44k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €12k | €12k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €58k | €65k | €50k | €44k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €12k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 7 | 7 |
Toetused (3 · €224k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISRohetoetus: arendustegevuse elluviimine ja ärimudeli muutmise rakendamineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
200 000 €
EISRohetoetus: roheauditi läbiviimineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
4830 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2017
19 068 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.02.2023
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 7 · Olek: Jõustunud
09.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.02.2023
Muutmiskanne
Ä 50051296 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 17 sündmust
30.01.2023
Muutmiskanne
Ä 50051296 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.08.2019
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 6 · Olek: Jõustunud
05.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50051296 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 5 · Olek: Jõustunud
01.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50051296 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50051296 / 2 · Olek: Jõustunud
21.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50051296 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.02.2017
Esmakanne
Ä 50051296 · Olek: Jõustunud
20.02.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
16.02.2017
Esmakanne
Ä 50051296 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kaia SinkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 40%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Indrek SinkOsanik 20%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet