Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.02.2017Äriregister
- Aadress
- Põdra tn 79ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43222 — Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101958970MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 822 353 € | 225 399 € | 435 378 € | €644k | 10 | 04.07.2025 |
| 2023 | 1 678 910 € | 38 722 € | 209 980 € | €433k | 10 | 26.06.2024 |
| 2022 | 760 156 € | −41 290 € | 171 259 € | €507k | 8 | 31.07.2023 |
| 2021 | 349 960 € | 23 325 € | 212 550 € | €393k | 3 | 28.07.2022 |
| 2020 | 420 547 € | 40 252 € | 189 269 € | €318k | 2 | 11.08.2021 |
| 2019 | 1 056 198 € | 11 198 € | 149 018 € | €282k | 2 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 756 € | 279 € | 807 € | 2 |
| 2025 | 473 535 € | 113 947 € | 75 429 € | 7 |
| 2024 | 2 121 480 € | 361 857 € | 135 557 € | 8 |
| 2023 | 1 836 846 € | 325 146 € | 140 084 € | 9 |
| 2022 | 766 032 € | 164 710 € | 101 981 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €32k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 279 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 807 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €174k | €88k | €113k | €99k |
| Riigimaksud 2025 | €46k | €23k | €24k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €14k | €14k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 7 |
| Käive 2024 | €213k | €945k | €683k | €279k |
| Riigimaksud 2024 | €50k | €139k | €117k | €56k |
| Tööjõumaksud 2024 | €40k | €33k | €43k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 12 | 10 | 8 |
| Käive 2023 | €394k | €644k | €421k | €378k |
| Riigimaksud 2023 | €59k | €106k | €81k | €79k |
| Tööjõumaksud 2023 | €30k | €39k | €42k | €29k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 11 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | €240k | €199k | €112k | €214k |
| Riigimaksud 2022 | €35k | €44k | €32k | €53k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €26k | €27k | €33k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 8 | 8 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiToetused (1 · €12k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2017
11 988 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50051958 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50051958 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50051958 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50051958 / 4 · Olek: Jõustunud
30.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.06.2017
Muutmiskanne
Ä 50051958 / 2 · Olek: Jõustunud
27.02.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
27.02.2017
Esmakanne
Ä 50051958 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Omanikukonto: URMAS PALTAJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Raul GescheimerOsanik 49%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte