Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.03.2017Äriregister
- Aadress
- Endla tn 33-3, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10142 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 53445796 · +358 405659011Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 20421 — Parfüümide ja tualetitarvete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101953409MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 4100,00 ۀriregister
- LEI
- 984500B848A0477C0819 · lapsed · väljastatud 11.08.2021 · uuendamine hilinenud 327 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€45kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
452 €viimane
€10k€-20k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44 962 € | 452 € | −22 723 € | €43k | 0 | 13.08.2025 |
| 2023 | 24 608 € | −27 338 € | −20 488 € | €10k | 0 | 21.05.2024 |
| 2022 | 26 533 € | 5740 € | 5553 € | €26k | 0 | 20.06.2023 |
| 2021 | 7472 € | −2687 € | −5735 € | €220k | 0 | 13.02.2022 |
| 2020 | 0 € | 4624 € | 1576 € | €20k | 0 | 15.05.2021 |
| 2019 | 0 € | −3048 € | −548 € | €12k | 0 | 01.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 9039 € | 517 € | 0 € | — |
| 2025 | 34 388 € | 2864 € | 0 € | — |
| 2024 | 56 895 € | 3226 € | 0 € | — |
| 2023 | 47 609 € | 1926 € | 0 € | — |
| 2022 | 23 771 € | 1691 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €9k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 517 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €5k | €4k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 218 € | 592 € | 866 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €16k | €19k | €8k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €1k | €1k | 708 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €4k | €5k | €5k | €34k |
| Riigimaksud 2023 | 414 € | 105 € | 0 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €8k | €6k | €5k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | 673 € | 0 € | 867 € | 151 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (6 · €94k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2022
32 359 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
32 359 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2018
10 641 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
10 641 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2017
4000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2017
4000 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 8 · Olek: Jõustunud
22.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.08.2023
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 7 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 6 · Olek: Jõustunud
27.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.12.2019
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 5 · Olek: Jõustunud
01.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.08.2018
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50052565 / 2 · Olek: Jõustunud
07.03.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
07.03.2017
Esmakanne
Ä 50052565 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Laura VisnapuuJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte