Üldandmed
Äriregister · 26 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.05.2017Äriregister
- Aadress
- Paadi tee 3, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.viimsihambakliinik.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6099910Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86231 — HambaraviÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102671395MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 26 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 26 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 26 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 26 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€614kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€40kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 614 143 € | 40 043 € | 200 913 € | €327k | 6 | 01.07.2025 |
| 2023 | 561 517 € | 60 421 € | 160 550 € | €295k | 5 | 30.06.2024 |
| 2022 | 423 261 € | 26 531 € | 182 130 € | €262k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 420 344 € | 57 507 € | 167 599 € | €197k | 4 | 07.06.2022 |
| 2020 | 313 776 € | 24 864 € | 122 593 € | €145k | 4 | 30.06.2021 |
| 2019 | 294 743 € | 44 838 € | 97 729 € | €112k | 4 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€10k€5k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6538 € | 38 547 € | 39 556 € | 10 |
| 2025 | 29 648 € | 144 061 € | 142 461 € | 12 |
| 2024 | 22 842 € | 122 109 € | 103 038 € | 10 |
| 2023I-IV kv | 295 € | 80 614 € | 79 429 € | 9 |
| 2022 | — | 60 393 € | 59 471 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €7k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | €31k | €35k | €45k |
| Tööjõumaksud 2025 | €31k | €30k | €36k | €46k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €5k | €7k | €6k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | €45k | €22k | €28k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €27k | €22k | €28k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 12 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | — | — | — | 295 € |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €20k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €20k | €20k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €13k | €15k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €13k | €14k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.10.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50057960 / 8 · Olek: Jõustunud
02.10.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 8
24.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50057960 / 7 · Olek: Jõustunud
24.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.02.2024
Muutmiskanne
Ä 50057960 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
12.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50057960 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50057960 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50057960 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.10.2017
Muutmiskanne
Ä 50057960 / 2 · Olek: Jõustunud
11.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.05.2017
Esmakanne
Ä 50057960 · Olek: Jõustunud
24.05.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Martin LaukJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet