Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.06.2017Äriregister
- Aadress
- Mere tn 3, Tõstamaa alevik, Pärnu linn, 88101 Pärnu maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 53433069Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101980485MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€38kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€15kviimane
€50k€-25k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38 393 € | 14 899 € | 17 461 € | €274k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 46 351 € | −80 808 € | 2562 € | €269k | 1 | 16.12.2024 |
| 2022 | 66 856 € | 7805 € | 34 013 € | €206k | 2 | 31.03.2023 |
| 2021 | 57 814 € | −12 453 € | 26 208 € | €188k | 1 | 08.02.2022 |
| 2020 | 45 086 € | −27 451 € | 38 661 € | €113k | 0 | 21.12.2020 |
| 2019 | 22 588 € | 31 019 € | 66 112 € | €145k | 0 | 06.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 50 468 € | 10 040 € | 3425 € | 2 |
| 2025 | 80 578 € | 10 305 € | 10 230 € | 2 |
| 2024 | 78 089 € | 14 909 € | 9531 € | 2 |
| 2023 | 23 526 € | 5364 € | 8241 € | 2 |
| 2022 | 60 864 € | 10 151 € | 8286 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €13k | €19k | €13k | €36k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €4k | 819 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €11k | €21k | €2k | €44k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €5k | 0 € | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €5k | €4k | €2k | €12k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €2k | 666 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €12k | €19k | €19k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | 0 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (9 · €42k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
12 204 €
PRIAEU/EAFRD2024
9245 €
PRIAEU/EAFRD2024
2614 €
PRIAEU/EAFRD2024
2119 €
PRIAEU/EAFRD2023
7722 €
PRIAEU/EAFRD2023
3519 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
2608 €
PRIAEU/EAFRD2023
2129 €
PRIAEU/EAFRD2023
251 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded23.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
23.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 10 · Olek: Jõustunud
16.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50059018 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
30.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.06.2023
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 8 · Olek: Jõustunud
11.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
11.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50059018 / 7 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 6 · Olek: Jõustunud
27.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50059018 / 3 · Olek: Jõustunud
22.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
22.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50059018 / 2 · Olek: Jõustunud
09.06.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
09.06.2017
Esmakanne
Ä 50059018 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Maria Liisa LuurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte