Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.08.2017Äriregister
- Aadress
- Sõle tn 16ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.perekliinik.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan (3)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiPerekliinik OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 7 h tagasi perekliinik.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Muu
Open Graph
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 925 990 € | −190 682 € | 70 841 € | €607k | 60 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 396 390 € | 508 494 € | 516 119 € | €942k | 73 | 30.06.2024 |
| 2022 | 2 462 084 € | 123 803 € | 28 525 € | €360k | 22 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 783 320 € | −100 860 € | −95 278 € | €269k | 14 | 29.06.2022 |
| 2020 | 1 247 758 € | −3954 € | 5583 € | €161k | 8 | 29.06.2021 |
| 2019 | 679 817 € | 29 554 € | 35 490 € | €118k | 8 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 326 744 € | 351 286 € | 90 |
| 2025 | — | 1 300 372 € | 1 392 994 € | 91 |
| 2024 | — | 1 226 575 € | 1 228 419 € | 92 |
| 2023 | — | 781 049 € | 823 468 € | 86 |
| 2022 | — | 473 645 € | 503 207 € | 57 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €327k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €351k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 90 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €317k | €311k | €344k | €328k |
| Tööjõumaksud 2025 | €340k | €334k | €368k | €351k |
| Töötajaid 2025 | 96 | 97 | 93 | 91 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €267k | €286k | €301k | €372k |
| Tööjõumaksud 2024 | €282k | €304k | €320k | €323k |
| Töötajaid 2024 | 93 | 87 | 95 | 92 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €140k | €168k | €226k | €246k |
| Tööjõumaksud 2023 | €149k | €179k | €235k | €260k |
| Töötajaid 2023 | 73 | 79 | 81 | 86 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €106k | €113k | €125k | €130k |
| Tööjõumaksud 2022 | €113k | €120k | €133k | €138k |
| Töötajaid 2022 | 48 | 48 | 57 | 57 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50063378 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.06.2023
Muutmiskanne
Ä 50063378 / 6 · Olek: Jõustunud
08.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.01.2022
Muutmiskanne
Ä 50063378 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
31.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50063378 / 4 · Olek: Jõustunud
22.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50063378 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50063378 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.08.2017
Esmakanne
Ä 50063378 · Olek: Jõustunud
21.08.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Ingmar LindströmJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
Bshibb OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Elan Clinic OÜ
Juhatuse liige
KM KV OÜ
Tegelik kasusaaja
LLK Kinnisvara OÜ
Tegelik kasusaaja
NMSMT OÜ
Tegelik kasusaaja
SL Meedik OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
SL Tervisekeskus OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liigeAsutaja
Vaimsus OÜ
Osanik 12%Asutaja
Valvekliinik OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Marge IidelJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Anna MelanJuhatuse liige · 1 muu ettevõte