Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.09.2017Äriregister
- Aadress
- Kahva tee 1bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56905957Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102383560MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiLemhein Contracting OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 170 633 € | 52 969 € | 612 329 € | €762k | 1 | 28.08.2025 |
| 2023 | 1 983 364 € | 308 445 € | 655 125 € | €721k | 10 | 03.06.2024 |
| 2022 | 1 638 790 € | 293 964 € | 421 590 € | €608k | 12 | 29.12.2023 |
| 2021 | 635 197 € | 58 306 € | 330 391 € | €493k | 10 | 29.12.2023 |
| 2020 | 457 240 € | 263 020 € | 398 286 € | €454k | 5 | 25.06.2021 |
| 2019 | 481 251 € | 144 475 € | 256 268 € | €321k | 3 | 25.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5424 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 277 838 € | 12 099 € | 0 € | — |
| 2024 | 78 778 € | 14 411 € | 11 931 € | 1 |
| 2023 | 2 117 599 € | 114 053 € | 106 628 € | 1 |
| 2022 | 1 686 339 € | 152 831 € | 118 810 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €137k | €68k | €104k | €-32k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | 0 € | 640 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €2k | €58k | €6k | €12k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | 0 € | 718 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €5k | 718 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €449k | €790k | €513k | €365k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €37k | €27k | €28k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €32k | €26k | €27k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 12 | 10 | 1 |
| Käive 2022 | €378k | €472k | €359k | €477k |
| Riigimaksud 2022 | €41k | €42k | €33k | €37k |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €35k | €25k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 11 | 13 | 11 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded07.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50064589 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50064589 / 5 · Olek: Jõustunud
07.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50064589 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50064589 / 4 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50064589 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50064589 / 2 · Olek: Jõustunud
05.09.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
05.09.2017
Esmakanne
Ä 50064589 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Raul SaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet