Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.09.2017Äriregister
- Aadress
- TaaraADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53363968Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42991 — Mujal liigitamata rajatiste ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102051559MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 528 € | −16 177 € | 35 834 € | €36k | 0 | 18.02.2026 |
| 2024 | 54 972 € | −17 401 € | 9562 € | €40k | 1 | 25.06.2025 |
| 2023 | 45 351 € | −186 € | 21 519 € | €27k | 1 | 06.12.2024 |
| 2022 | 52 595 € | 12 866 € | 21 705 € | €34k | 1 | 23.03.2023 |
| 2021 | 26 858 € | −3269 € | 8839 € | €28k | 0 | 27.05.2022 |
| 2020 | 31 120 € | −6424 € | −12 830 € | €36k | 5 | 31.03.2021 |
| 2019 | 266 510 € | −22 475 € | −6406 € | €49k | 10 | 21.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 573 € | — | — | — |
| 2025 | 13 988 € | 221 € | 486 € | — |
| 2024 | 70 377 € | 4549 € | 2857 € | 1 |
| 2023 | 48 765 € | 4178 € | 2768 € | 1 |
| 2022 | 38 083 € | 7950 € | 4835 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 573 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €3k | 0 € | €3k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | — | 221 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 486 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €15k | €18k | €21k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | 0 € | €2k | 805 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 665 € | 765 € | 765 € | 662 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2023 | €14k | €9k | €14k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 648 € | €2k | 702 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 683 € | 695 € | 695 € | 695 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €3k | €4k | €20k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | 880 € | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | 672 € | 781 € | 697 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · €12k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikAjalugu (10)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50066049 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50066049 / 4 · Olek: Jõustunud
13.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50066049 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50066049 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.09.2017
Esmakanne
Ä 50066049 · Olek: Jõustunud
25.09.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Janel VäljanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
OÜ Treiali Investeeringud
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Treiali Investeeringud 1 OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Treiali Investeeringud 2 OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Treiali Investeeringud 3 OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Treiali Investeeringud 4 OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Treiali Investeeringud 5 OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Treiali Investeeringud 6 OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Võru linn, Vilja tn 34/5 korteriühistu
Juhatuse liige
Siim SarapJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte