Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.09.2017Äriregister
- Aadress
- Ranna tn 37-24, Sillamäe linn, 40231 Ida-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53796368Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33151 — Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102017661MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2550,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€455kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€3kviimane
€500k0 €€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 455 386 € | 2547 € | 8483 € | €923k | 1 | 27.04.2026 |
| 2023 | 608 856 € | 589 € | 5936 € | €870k | 2 | 04.10.2024 |
| 2022 | 969 419 € | 20 681 € | 15 478 € | €873k | 2 | 03.10.2024 |
| 2021 | 105 297 € | 1835 € | 2153 € | €826k | 2 | 20.11.2022 |
| 2020 | 262 794 € | −259 548 € | 318 € | €407k | 0 | 20.08.2021 |
| 2019 | 786 240 € | 259 859 € | 259 866 € | €453k | 0 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2585 € | — | — | — |
| 2025 | 149 526 € | — | — | — |
| 2024 | 508 289 € | 4975 € | 2086 € | — |
| 2023 | 2 051 703 € | 13 461 € | 6525 € | — |
| 2022 | 1 364 819 € | 23 411 € | 11 141 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €79k | €55k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €114k | €77k | €268k | €48k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | 742 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | 742 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €434k | €402k | €791k | €425k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €262k | €588k | €484k | €31k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €12k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (21)
Äriregister kanded04.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50066302 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50066302 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
13.12.2022
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
13.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.07.2021
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 7 · Olek: Jõustunud
29.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50066302 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
18.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 5 · Olek: Jõustunud
18.11.2020
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP)
Ä 50066302 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 4 · Olek: Jõustunud
06.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50066302 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.09.2017
Esmakanne
Ä 50066302 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Peter LezhninJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte