Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.10.2017Äriregister
- Aadress
- Vee tn 2, Pärnu linn, Pärnu linn, 80011 Pärnu maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96229 — Muud iluhooldused ja iluteenusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102559543MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€112kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€13kviimane
€20k€5k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 111 937 € | 13 444 € | 19 481 € | €58k | 2 | 25.06.2025 |
| 2023 | 71 463 € | 3424 € | 6037 € | €16k | 2 | 27.06.2024 |
| 2022 | 55 569 € | 0 € | 2613 € | €13k | 2 | 04.05.2023 |
| 2021 | 38 769 € | −8500 € | 2613 € | €13k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 26 190 € | −4771 € | 11 113 € | €21k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 38 532 € | 9177 € | 15 884 € | €24k | 1 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 37 516 € | 7859 € | 3070 € | 2 |
| 2025 | 154 056 € | 34 091 € | 10 855 € | 2 |
| 2024 | 172 316 € | 26 306 € | 9083 € | 2 |
| 2023 | 78 304 € | 19 208 € | 8869 € | 2 |
| 2022I-IV kv | 10 613 € | 10 287 € | 8949 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €38k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €30k | €43k | €41k | €40k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €8k | €10k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €79k | €31k | €33k | €29k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €8k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €18k | €19k | €17k | €25k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €5k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 4 | 5 | 4 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded05.05.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50066761 / 7 · Olek: Jõustunud
05.05.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50066761 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50066761 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
21.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50066761 / 4 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50066761 / 3 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50066761 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.10.2017
Esmakanne
Ä 50066761 · Olek: Jõustunud
10.10.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
04.10.2017
Esmakanne
Ä 50066761 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Annika HarkmannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet