Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.10.2017Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 18-58ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5519623Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102014839MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 249 741 € | 23 311 € | 87 157 € | €124k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 206 332 € | −27 975 € | 63 846 € | €98k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 258 545 € | 52 693 € | 91 821 € | €135k | 3 | 08.06.2023 |
| 2021 | 133 021 € | 12 795 € | 39 128 € | €57k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 86 890 € | −45 038 € | 31 333 € | €44k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 182 121 € | 644 € | 76 371 € | €91k | 6 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 51 310 € | 14 583 € | 7104 € | 4 |
| 2025 | 335 266 € | 73 311 € | 38 331 € | 4 |
| 2024 | 219 840 € | 30 113 € | 13 993 € | 4 |
| 2023 | 221 331 € | 29 087 € | 17 441 € | 3 |
| 2022 | 241 587 € | 28 716 € | 11 365 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €51k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €109k | €84k | €90k | €52k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €16k | €23k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €10k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €30k | €38k | €59k | €94k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €6k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2023 | €69k | €62k | €59k | €31k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €8k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €62k | €64k | €51k | €66k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €9k | €2k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 4 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded25.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
25.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50067290 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50067290 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50067290 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50067290 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50067290 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50067290 / 2 · Olek: Jõustunud
11.10.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
11.10.2017
Esmakanne
Ä 50067290 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek VeskimäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Raul PeilmanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte