Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.10.2017Äriregister
- Aadress
- Malmi tn 6cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16239 — Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmineÄriregister · MTA
Juhtorgan (3)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 2192 € | €3k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | −310 € | 391 € | 0 | 02.07.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | −310 € | 391 € | 0 | 27.06.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | −310 € | 391 € | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 0 € | 0 € | −310 € | 391 € | 0 | 28.06.2022 |
| 2019 | 0 € | 0 € | −310 € | 391 € | 0 | 07.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50068014 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50068014 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50068014 / 4 · Olek: Jõustunud
02.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 9 sündmust
10.05.2021
Korraldav määrus
Ä 50068014 / M3 · Olek: Jõustunud
14.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50068014 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50068014 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50068014 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.10.2017
Esmakanne
Ä 50068014 · Olek: Jõustunud
26.10.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
22.10.2017
Esmakanne
Ä 50068014 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Sergei TulskiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet