Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.11.2017Äriregister
- Aadress
- Metssea tee 13-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5024927Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33201 — Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102032633MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 223 489 € | 3832 € | 112 713 € | €187k | 2 | 10.04.2026 |
| 2024 | 178 890 € | 13 545 € | 112 881 € | €123k | 1 | 21.06.2025 |
| 2023 | 139 751 € | 23 077 € | 99 336 € | €103k | 1 | 15.06.2024 |
| 2022 | 139 439 € | 30 314 € | 76 259 € | €79k | 1 | 25.05.2023 |
| 2021 | 113 868 € | 28 886 € | 45 945 € | €49k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 64 260 € | −8847 € | 17 059 € | €24k | 1 | 11.08.2021 |
| 2019 | 110 228 € | 23 229 € | 25 906 € | €29k | 2 | 03.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 70 160 € | 9981 € | 5439 € | 3 |
| 2025 | 230 568 € | 12 252 € | 9052 € | 2 |
| 2024 | 181 313 € | 8820 € | 6331 € | 2 |
| 2023 | 149 081 € | 5309 € | 5562 € | 1 |
| 2022 | 130 807 € | 5126 € | 5658 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €70k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €53k | €61k | €59k | €58k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €42k | €56k | €38k | €46k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €35k | €32k | €44k | €39k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €27k | €33k | €31k | €40k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded29.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.09.2025
Muutmiskanne
Ä 50069443 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50069443 / 4 · Olek: Jõustunud
02.04.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
02.04.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50069443 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50069443 / 2 · Olek: Jõustunud
10.11.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
10.11.2017
Esmakanne
Ä 50069443 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Tanel PiirsaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Liina NielsonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet