Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.11.2017Äriregister
- Aadress
- Metsa, Loopre küla, Põhja-Sakala vald, 70504 Viljandi maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5084629Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102047987MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€60kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-9kviimane
€5k€-3k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60 409 € | −9484 € | 10 721 € | €27k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 74 163 € | −2452 € | 20 205 € | €28k | 2 | 06.06.2024 |
| 2022 | 95 080 € | −1315 € | 22 657 € | €29k | 3 | 09.06.2023 |
| 2021 | 91 175 € | 1077 € | 23 972 € | €35k | 4 | 07.06.2022 |
| 2020 | 44 730 € | 1542 € | 22 895 € | €27k | 2 | 23.05.2021 |
| 2019 | 73 736 € | 3223 € | 21 353 € | €22k | 1 | 27.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 25 082 € | 4773 € | 955 € | 1 |
| 2025 | 123 144 € | 17 539 € | 4550 € | 1 |
| 2024 | 58 201 € | 8838 € | 3462 € | 1 |
| 2023 | 76 874 € | 11 633 € | 6740 € | 1 |
| 2022 | 99 276 € | 14 598 € | 10 269 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 955 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €40k | €30k | €20k | €33k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €3k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | 820 € | 852 € | €2k | 932 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €14k | €13k | €14k | €18k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | 896 € | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 718 € | 757 € | 758 € | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €17k | €18k | €20k | €22k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €3k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €20k | €7k | €51k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €2k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
MTR · 20 h tagasiRiigihanked (2 · €75k)
Riigihangete register · 20 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 31.07.2024 | Põltsamaa Vallavalitsus | 10 950 € | |
| 12.10.2020 | Järva Vallavalitsus | 64 440 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50069871 / 6 · Olek: Jõustunud
16.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50069871 / 5 · Olek: Jõustunud
05.02.2018
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
05.02.2018
Ümberkujundamiskanne
Ä 50069871 / 4 · Olek: Jõustunud
01.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50069871 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50069871 / 2 · Olek: Jõustunud
16.11.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
16.11.2017
Esmakanne
Ä 50069871 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Meelis UuskülaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte