14376826RegistrisOsaühing

NETAMAN INVEST OÜ

Valdusfirmade tegevus tegevusala alusel registreeritud 23. november 2017. Põhitegevuskoht Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 64211Valdusfirmade tegevus8+ aastat
Värskendatud 12 h tagasi
Käive 2024
0 €
▼ NaN% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2024
Tasutud maksud
50 €
Riiklikud + tööjõumaksud · 2024 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 12 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
23.11.2017Äriregister
Aadress
Paljassaare tee 4, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10313 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 56262227Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 64211 — Valdusfirmade tegevusÄriregister · MTA
Osakapital
18 000,00 €Äriregister
LEI
984500398F6AEE610052 · väljastatud 23.09.2024GLEIF

Juhtorgan

Äriregister · 12 h tagasi
AA
· juhatuse liige alates 23.11.2017
Juhatuse liige

Asutajad (3)

Äriregister · 12 h tagasi
NO
Juriidiline isik · 10974329 · asutaja alates 13.11.2017
Asutaja
PA
Juriidiline isik · 12232945 · asutaja alates 13.11.2017
Asutaja
NC
Juriidiline isik · 12140479 · asutaja alates 13.11.2017
Asutaja

Osanikud (2)

Äriregister · 12 h tagasi
N2
NI 2024 OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 17136465 · osanik alates 19.12.2024
Osanik 50% · €9k
NI
Juriidiline isik · 14402084 · osanik alates 14.04.2025
Osanik 50% · €9k

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 12 h tagasi
AA
· tegelik kasusaaja alates 03.03.2025
Tegelik kasusaaja
IA
· tegelik kasusaaja alates 03.03.2025
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 12 h tagasi

NETAMAN INVEST OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Puhaskasum · 2019–2024
€43kviimane
€100k€50k−200 €
2019: −4 €2020: −122 €2021: €68k2022: €26k2023: €44k2024: €43k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024AUD0 €43 453 €4 437 967 €€7.5m024.04.2026
2023AUD0 €43 535 €4 394 514 €€4.9m012.08.2024
2022AUD26 340 €1 750 979 €€1.9m005.02.2024
202167 680 €1 724 639 €€1.8m020.06.2023
2020−122 €1 656 959 €€1.8m027.06.2022
2019−4 €900 081 €€1.5m016.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
202450 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2024
Riigimaksud 202450 €
Tööjõumaksud 20240 €
Töötajaid 2024

Ajalugu (21)

Äriregister kanded
14.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 8 · Olek: Jõustunud
19.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 7 · Olek: Jõustunud
17.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 6 · Olek: Jõustunud
09.12.2024
Osanike muutmine
Ä 50070374 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50070374 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50070374 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50070374 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 4 · Olek: Jõustunud
19.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50070374 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50070374 / 2 · Olek: Jõustunud
23.11.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
23.11.2017
Esmakanne
Ä 50070374 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu