Üldandmed
Äriregister · 19 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.12.2017Äriregister
- Aadress
- Nelgi tn 20, Pärnu linn, Pärnu linn, 80041 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9699 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102521762MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 min tagasiOsanikud
Äriregister · 19 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€298kviimane
€500k€250k0
20222024
Puhaskasum · 2019–2024
€35kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297 607 € | 34 911 € | 83 833 € | €236k | 7 | 02.07.2025 |
| 2023 | 179 366 € | 41 973 € | 53 753 € | €273k | 2 | 02.07.2024 |
| 2022 | 23 064 € | 9280 € | 11 780 € | €188k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | — | 0 € | 2500 € | €3k | 0 | 14.07.2022 |
| 2020 | — | 0 € | 2500 € | €3k | 0 | 18.03.2021 |
| 2019 | — | 0 € | 2500 € | €3k | 0 | 24.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 240 685 € | 17 573 € | 2075 € | 4 |
| 2025 | 448 331 € | 59 175 € | 9379 € | 3 |
| 2024 | 307 976 € | 48 195 € | 20 784 € | 3 |
| 2023 | 156 167 € | 15 246 € | 3129 € | 2 |
| 2022I-IV kv | 9727 € | 0 € | 360 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €241k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €102k | €97k | €128k | €121k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €7k | €18k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | 739 € | €1k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2024 | €68k | €88k | €81k | €72k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €19k | €12k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €8k | €6k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 5 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €21k | €32k | €68k | €36k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €7k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | 628 € | 805 € | 806 € | 890 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | €2k | €8k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | 360 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | 1 | 1 |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 11.05.2026Maksuvõlg kasvas+10 037 € (kokku 10 037 €)
2025
- 02.07.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 297 607 €
2024
- 02.07.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 179 366 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Janek LendJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet