Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.01.2018Äriregister
- Aadress
- Üksnurme tee 8/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102041019MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 16 h tagasiOÜ Proside on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 563 831 € | 28 263 € | 702 750 € | €907k | 13 | 02.07.2025 |
| 2023 | 1 834 903 € | 65 008 € | 674 487 € | €797k | 13 | 13.08.2024 |
| 2022 | 1 431 630 € | 48 769 € | 614 478 € | €781k | 10 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 711 199 € | 334 768 € | 565 709 € | €707k | 9 | 30.06.2022 |
| 2020 | 811 612 € | 1074 € | 240 681 € | €377k | 7 | 30.06.2021 |
| 2019 | 764 674 € | 2966 € | 247 107 € | €544k | 7 | 17.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8752 € | 62 261 € | 69 401 € | 20 |
| 2025 | 130 408 € | 144 692 € | 154 399 € | 24 |
| 2024 | 65 643 € | 64 487 € | 79 339 € | 10 |
| 2023 | 131 560 € | 111 169 € | 141 499 € | 9 |
| 2022 | 209 040 € | 91 647 € | 99 316 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €9k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €62k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €69k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 20 | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €73k | €17k | €24k |
| Riigimaksud 2025 | €27k | €33k | €39k | €45k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €31k | €43k | €51k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 16 | 19 | 24 |
| Käive 2024 | €5k | €11k | €45k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €11k | €53k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | €9k | €12k | €58k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 6 | 24 | 10 |
| Käive 2023 | €46k | €21k | €14k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | €36k | €40k | €35k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €35k | €42k | €38k | €26k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 12 | 10 | 9 |
| Käive 2022 | €161k | €12k | €21k | €14k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €19k | €17k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €29k | €20k | €19k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 11 | 11 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (11)
Äriregister kanded13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50074488 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50074488 / 5 · Olek: Jõustunud
12.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50074488 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
13.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
13.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50074488 / 3 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50074488 / 2 · Olek: Jõustunud
05.01.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
05.01.2018
Esmakanne
Ä 50074488 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andreas AruaasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
ERANTE Project OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liige
EstBit Invest OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Hansahai OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Kullipesa Motorsport MTÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mineraleyz OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Saku Tehno Varahaldus OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Saku Tehnopark OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Sihva Kapital OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
STRAVEX OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%