Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.01.2018Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 86aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47831 — Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102038899MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 561 632 € | 275 339 € | 3 659 447 € | €4.9m | 15 | 24.07.2025 |
| 2023AUD | 5 917 111 € | 561 657 € | 3 691 635 € | €4.4m | 14 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 5 354 600 € | 775 800 € | 3 286 560 € | €3.9m | 11 | 29.06.2023 |
| 2021AUD | 4 204 945 € | 613 678 € | 2 702 860 € | €3.2m | 13 | 16.06.2022 |
| 2020AUD | 3 465 370 € | 359 266 € | 2 179 182 € | €2.5m | 11 | 09.03.2021 |
| 2019AUD | 2 940 408 € | 335 601 € | 1 819 916 € | €2.3m | 12 | 19.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 863 724 € | 374 522 € | 58 973 € | 16 |
| 2025 | 10 031 744 € | 1 293 416 € | 276 203 € | 16 |
| 2024 | 11 225 402 € | 1 382 799 € | 252 027 € | 18 |
| 2023 | 10 362 784 € | 1 100 188 € | 176 453 € | 17 |
| 2022 | 9 154 693 € | 1 036 430 € | 131 204 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.9m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €375k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.9m | €3.9m | €2.5m | €1.6m |
| Riigimaksud 2025 | €246k | €445k | €368k | €234k |
| Tööjõumaksud 2025 | €73k | €67k | €66k | €71k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 18 | 18 | 16 |
| Käive 2024 | €1.9m | €4.5m | €2.8m | €2.0m |
| Riigimaksud 2024 | €277k | €508k | €396k | €201k |
| Tööjõumaksud 2024 | €58k | €61k | €66k | €68k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 18 | 19 | 18 |
| Käive 2023 | €1.9m | €3.9m | €3.3m | €1.3m |
| Riigimaksud 2023 | €171k | €371k | €391k | €168k |
| Tööjõumaksud 2023 | €33k | €38k | €57k | €49k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 18 | 17 | 17 |
| Käive 2022 | €1.7m | €3.4m | €2.7m | €1.4m |
| Riigimaksud 2022 | €144k | €384k | €307k | €202k |
| Tööjõumaksud 2022 | €31k | €31k | €33k | €36k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 14 | 14 | 15 |
Kommertspandid (1 · €800k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
800 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 11.03.2024 · kehtiv
Kinnistud (1 · 1042 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 14 h tagasiNurmesalu tn 5, Saue linn, Saue vald, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%72801:002:0095#8283202
1042 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (11)
Äriregister kanded11.03.2024
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
11.03.2024
Kommertspandi avamiskanne
K 50073136 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50073136 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50073136 / 3 · Olek: Jõustunud
08.01.2018
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Kanne nr 1
08.01.2018
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
08.01.2018
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Ä 50073136 · Olek: Jõustunud
08.01.2018
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50073136 / 2 · Olek: Jõustunud
29.12.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50073136 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Rain InnoJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet