Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.02.2018Äriregister
- Aadress
- Pihlaka tee 1-6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56989517Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102047149MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115 980 € | 71 891 € | 86 247 € | €129k | 1 | 15.10.2025 |
| 2023 | 96 868 € | 37 898 € | 68 087 € | €99k | 2 | 23.07.2024 |
| 2022 | 95 386 € | 25 214 € | 80 039 € | €95k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 88 944 € | 15 214 € | 88 722 € | €112k | 2 | 13.10.2022 |
| 2020 | 101 766 € | 36 410 € | 84 390 € | €119k | 1 | 12.06.2021 |
| 2019 | 105 425 € | 55 980 € | 77 241 € | €116k | 1 | 11.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 344 € | 8136 € | 354 € | 2 |
| 2025 | 116 436 € | 37 061 € | 1415 € | 2 |
| 2024 | 154 572 € | 36 959 € | 3557 € | 2 |
| 2023 | 105 841 € | 32 768 € | 8305 € | 2 |
| 2022 | 95 513 € | 32 004 € | 11 321 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 354 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €26k | €27k | €29k | €34k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €8k | €12k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | 346 € | 354 € | 354 € | 361 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €28k | €34k | €27k | €65k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €8k | €6k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | 856 € | €1k | €1k | 331 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €22k | €28k | €29k | €26k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €9k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €19k | €34k | €18k | €24k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €11k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (9)
Äriregister kanded13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50086425 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50086425 / 3 · Olek: Jõustunud
28.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.12.2018
Muutmiskanne
Ä 50086425 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 4 sündmust
05.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
05.02.2018
Esmakanne
Ä 50086425 · Olek: Jõustunud
30.01.2018
Esmakanne
Ä 50086425 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.01.2018
Esmakanne
Ä 50086425 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Lavrenti TšudakovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Bonsay Technologies OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 20%Juhatuse liige
HQN OÜ
Asutaja
Income Company OÜ
Juhatuse liige
Income EST SPV OÜ
Juhatuse liige
Income UK SPV OÜ
Juhatuse liige
Narwa1944 OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ PragmatiqAI
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 10%
Rae vald, Peetri alevik, Pihlaka tee 1 korteriühistu
Asutaja