Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.02.2018Äriregister
- Aadress
- Estonia pst 15ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58004245Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 78201 — TööjõurentÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102049448MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 688 677 € | 19 405 € | 394 807 € | €508k | 4 | 07.07.2025 |
| 2023 | 698 635 € | 9176 € | 375 402 € | €410k | 4 | 11.07.2024 |
| 2022 | 898 952 € | 10 505 € | 416 749 € | €542k | 4 | 04.08.2023 |
| 2021 | 2 065 090 € | 12 589 € | 406 243 € | €784k | 23 | 30.06.2022 |
| 2020 | 901 557 € | 181 047 € | 337 437 € | €665k | 24 | 30.08.2021 |
| 2019 | 467 170 € | 139 334 € | 153 890 € | €274k | 10 | 05.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 141 857 € | 4928 € | 19 211 € | 4 |
| 2025 | 826 668 € | 25 561 € | 78 869 € | 4 |
| 2024 | 638 359 € | 69 135 € | 92 331 € | 4 |
| 2023 | 742 832 € | 26 232 € | 56 483 € | 3 |
| 2022 | 1 177 971 € | 7358 € | 50 105 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €142k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €305k | €196k | €194k | €132k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €5k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €19k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €104k | €138k | €157k | €239k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €31k | €11k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €24k | €21k | €29k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €194k | €205k | €203k | €141k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 298 € | €7k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €14k | €16k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €515k | €253k | €180k | €230k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | 0 € | €6k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €11k | €13k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 4 | 4 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded08.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.08.2025
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 8 · Olek: Jõustunud
26.08.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
26.08.2020
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 7 · Olek: Jõustunud
08.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 6 · Olek: Jõustunud
06.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 5 · Olek: Jõustunud
06.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50087688 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2019
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2018
Muutmiskanne
Ä 50087688 / 2 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
13.02.2018
Esmakanne
Ä 50087688 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Tarren VoolJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
Favo Invest OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
H3 Projekt OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Hombre Pros V2 OÜ
Asutaja
MentuSintu OÜ
Asutaja
Mok Houses OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
RMT Holdings OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
TJR GROUP OÜ
Asutaja
Veteko Ehitus OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Veteko OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Tarko VoolAsutaja · 2 muud ettevõtet