Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.02.2018Äriregister
- Aadress
- Tähtvere tn 44, Tartu linn, Tartu linn, 51007 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53408184Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47641 — Sporditarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustesÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102048478MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (5)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 429 755 € | 16 565 € | 59 507 € | €285k | 2 | 30.09.2024 |
| 2022 | 441 643 € | 10 355 € | 42 942 € | €262k | 1 | 08.02.2024 |
| 2021 | 299 770 € | 14 245 € | 32 587 € | €240k | 1 | 27.09.2022 |
| 2020 | 189 187 € | 7053 € | 18 342 € | €187k | 0 | 07.06.2022 |
| 2019 | 51 649 € | 5539 € | 11 289 € | €119k | 0 | 15.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 90 058 € | 15 286 € | 2881 € | 1 |
| 2025 | 323 670 € | 81 503 € | 7934 € | 1 |
| 2024 | 494 427 € | 90 099 € | 13 595 € | 1 |
| 2023 | 507 983 € | 67 274 € | 16 767 € | 2 |
| 2022 | 502 518 € | 63 012 € | 10 915 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €90k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | €123k | €73k | €99k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €4k | €47k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €68k | €148k | €181k | €98k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €32k | €38k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €130k | €152k | €146k | €81k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €19k | €24k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €95k | €129k | €130k | €149k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €18k | €18k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded04.09.2025
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 8 · Olek: Jõustunud
04.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.07.2025
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 7 · Olek: Jõustunud
28.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
11.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50087751 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50087751 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50087751 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.05.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50087751 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 4 · Olek: Jõustunud
03.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.05.2018
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 3 · Olek: Jõustunud
09.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50087751 / 2 · Olek: Jõustunud
20.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.02.2018
Esmakanne
Ä 50087751 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Piret PärgmäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Britta AlepAsutaja · 1 muu ettevõte
Henno HaavaAsutaja, Osanik 17% · 3 muud ettevõtet
Priit PruulAsutaja · 2 muud ettevõtet
Priit PärgmäeOsanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte