14430247RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Pedaja mahetalu OÜ

Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus tegevusala alusel registreeritud 15. veebruar 2018. Põhitegevuskoht Võruküla, Kastre vald, Tartu maakond.

Võruküla, Kastre vald, Tartu maakondEMTAK 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus8+ aastat
Värskendatud 2 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€20k
▼ 10% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
2
MTA 2026
Tasutud maksud
€12k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 2 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
15.02.2018Äriregister
Aadress
Pedaja, Võruküla, Kastre vald, 62315 Tartu maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 56464615Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102048740MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 2 h tagasi
US
· juhatuse liige alates 15.02.2018
Juhatuse liige

Asutajad (2)

Äriregister · 2 h tagasi
LS
· asutaja alates 13.02.2018
Asutaja
US
· asutaja alates 13.02.2018
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 2 h tagasi
US
· osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 2 h tagasi
US
· tegelik kasusaaja alates 02.09.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024226 714 €69 348 €1 390 263 €€1.8m126.05.2025
2023181 915 €80 721 €1 337 915 €€1.7m116.05.2024
2022123 973 €133 451 €1 257 194 €€1.5m229.05.2023
2021199 524 €109 331 €1 139 743 €€1.3m231.05.2022
2020160 320 €47 417 €1 040 411 €€1.2m206.05.2021
201941 252 €64 104 €1 002 994 €€1.3m218.06.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv20 029 €7269 €4954 €2
2025187 739 €35 263 €10 380 €2
2024297 978 €51 795 €10 991 €1
2023302 183 €18 565 €17 866 €1
2022201 557 €22 171 €23 543 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€20k
Riigimaksud 2026€7k
Tööjõumaksud 2026€5k
Töötajaid 20262
Käive 2025€22k€107k€53k€5k
Riigimaksud 2025€7k€22k€5k€2k
Tööjõumaksud 2025€6k€2k€2k€1k
Töötajaid 20251112
Käive 2024€145k€68k€23k€62k
Riigimaksud 2024€37k0 €€3k€12k
Tööjõumaksud 2024€7k€2k€1k€1k
Töötajaid 20241111
Käive 2023€151k€137k€4k€10k
Riigimaksud 2023€12k0 €€4k€3k
Tööjõumaksud 2023€8k€4k€4k€2k
Töötajaid 20231111
Käive 2022€118k€10k€57k€17k
Riigimaksud 20220 €€5k€13k€4k
Tööjõumaksud 2022€9k€5k€5k€4k
Töötajaid 20222221

Toetused (11 · €315k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa

Riigihanked (2 · €235k)

Riigihangete register · 12 h tagasi
KuupäevHangeOstjaSumma
14.11.2023
Kastre valla kohalike teede ja tänavate talvine hooldus 2023-2026
Kastre Vallavalitsus205 000 €
16.11.2020
Kastre valla kohalike teede, tänavate ja platside talvine hooldus 2020/2023 IV ja VI piirkond
Kastre Vallavalitsus29 500 €

Ajalugu (7)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50087619 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50087619 / 2 · Olek: Jõustunud
10.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.02.2018
Esmakanne
Ä 50087619 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 2 sündmust
15.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
12.02.2018
Esmakanne
Ä 50087619 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Urmas SaksJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte