Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2018Äriregister
- Aadress
- Tähesaju tee 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46381 — Muude toidukaupade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102056143MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 907 282 € | −280 876 € | −495 375 € | €708k | 7 | 03.06.2025 |
| 2023 | 677 682 € | −117 732 € | −214 498 € | €915k | 4 | 17.06.2024 |
| 2022 | 1 173 336 € | −215 210 € | −96 766 € | €1.0m | 4 | 12.06.2023 |
| 2021AUD | 3 804 964 € | −89 002 € | 118 444 € | €1.3m | 4 | 20.06.2022 |
| 2020AUD | 4 075 053 € | −53 642 € | 262 446 € | €1.5m | 4 | 15.07.2021 |
| 2019AUD | 3 456 411 € | 260 830 € | 336 088 € | €1.5m | 5 | 07.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 1 € | 0 € | — |
| 2025 | 856 877 € | 38 704 € | 45 576 € | 7 |
| 2024 | 1 358 043 € | 150 928 € | 34 550 € | 7 |
| 2023 | 1 288 765 € | 145 258 € | 27 413 € | 4 |
| 2022 | 1 958 060 € | 251 080 € | 25 252 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 1 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €305k | €313k | €238k | €2k |
| Riigimaksud 2025 | €39k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €12k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | — |
| Käive 2024 | €411k | €413k | €222k | €312k |
| Riigimaksud 2024 | €59k | €72k | €11k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €301k | €300k | €243k | €445k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €36k | €37k | €52k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €600k | €580k | €385k | €393k |
| Riigimaksud 2022 | €54k | €103k | €54k | €40k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded27.06.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50089935 / M1 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50089935 / 5 · Olek: Jõustunud
24.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
24.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50089935 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
11.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
11.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50089935 / 3 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50089935 / 2 · Olek: Jõustunud
15.03.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
15.03.2018
Esmakanne
Ä 50089935 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Vitali TarrasteJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Deniss MatetskiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet