Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.2018Äriregister
- Aadress
- PartsiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46721 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102058099MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiStance OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 767 159 € | 46 960 € | 218 306 € | €242k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 642 383 € | 50 861 € | 171 346 € | €185k | 1 | 23.04.2024 |
| 2022 | 582 597 € | 20 688 € | 120 485 € | €136k | 1 | 19.05.2023 |
| 2021 | 464 602 € | 47 601 € | 99 797 € | €114k | 1 | 08.03.2022 |
| 2020 | 272 602 € | 26 597 € | 52 196 € | €57k | 0 | 01.03.2021 |
| 2019 | 206 030 € | 12 450 € | 25 599 € | €29k | 0 | 10.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 331 298 € | 31 434 € | 1260 € | 1 |
| 2025 | 1 262 902 € | 141 752 € | 6031 € | 1 |
| 2024 | 1 228 719 € | 114 069 € | 4998 € | 1 |
| 2023 | 1 094 962 € | 102 871 € | 2906 € | 1 |
| 2022 | 992 735 € | 89 422 € | 4418 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €331k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €265k | €386k | €300k | €312k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €42k | €35k | €35k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €232k | €388k | €309k | €300k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €42k | €27k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €233k | €330k | €267k | €266k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €33k | €23k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | 927 € | 571 € | 234 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | — | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €228k | €292k | €230k | €243k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €27k | €20k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | 876 € | €2k | €1k | 872 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (6)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50090117 / 3 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50090117 / 2 · Olek: Jõustunud
19.03.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 1 sündmust
19.03.2018
Esmakanne
Ä 50090117 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Juss KuurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte