Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.04.2018Äriregister
- Aadress
- Kähriku tee 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16239 — Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102065273MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7151 € | 187 € | 5005 € | €6k | 1 | 08.02.2026 |
| 2024 | 6171 € | 375 € | 4818 € | €6k | 0 | 04.02.2025 |
| 2023 | 151 009 € | −13 297 € | 4443 € | €8k | 2 | 14.01.2024 |
| 2022 | 473 185 € | 3614 € | 17 740 € | €87k | 4 | 21.02.2023 |
| 2021 | 416 016 € | 6591 € | 14 126 € | €88k | 5 | 22.02.2022 |
| 2020 | 259 172 € | −33 744 € | 7535 € | €51k | 4 | 13.05.2021 |
| 2019 | 440 172 € | 16 102 € | 38 969 € | €109k | 3 | 29.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4317 € | 1487 € | 779 € | 1 |
| 2025 | 5178 € | 2254 € | 1514 € | 1 |
| 2024 | 6031 € | 2339 € | 1470 € | 1 |
| 2023 | 215 730 € | 10 856 € | 19 520 € | 1 |
| 2022 | 465 331 € | 17 260 € | 41 076 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 779 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | €1k | 753 € | 753 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 934 € | 105 € | 89 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 735 € | 779 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €4k | €1k | 544 € | 791 € |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 859 € | 86 € | 152 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 735 € | 735 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2023 | €106k | €103k | €6k | 903 € |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €7k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | 1 |
| Käive 2022 | €129k | €104k | €95k | €138k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | 602 € | €4k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €9k | €11k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 2 | — | — | — |
Toetused (2 · €39k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2019
19 740 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
19 740 €
Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50092652 / 5 · Olek: Jõustunud
18.04.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.04.2023
Muutmiskanne
Ä 50092652 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.04.2023
Muutmiskanne
Ä 50092652 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
21.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50092652 / 3 · Olek: Jõustunud
07.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.05.2018
Muutmiskanne
Ä 50092652 / 2 · Olek: Jõustunud
23.04.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
23.04.2018
Esmakanne
Ä 50092652 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Marje VaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet