Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.05.2018Äriregister
- Aadress
- Kalevi tn 2a, Räpina linn, Räpina vald, 64503 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- info@kaevetööd24.eeÄriregister
- Veebileht
- www.kaevetööd24.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 53481177Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43129 — Muud kaeve- ja mullatöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102180640MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 17 h tagasi xn--kaevetd24-57aa.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€510kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€43kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 509 861 € | 42 670 € | 257 967 € | €428k | 6 | 27.06.2025 |
| 2023 | 437 356 € | 18 176 € | 215 298 € | €345k | 5 | 29.06.2024 |
| 2022 | 295 362 € | 85 110 € | 197 122 € | €303k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 164 641 € | 27 939 € | 112 301 € | €235k | 1 | 19.06.2022 |
| 2020 | 189 753 € | 26 927 € | 106 685 € | €204k | 4 | 01.07.2021 |
| 2019 | 111 945 € | 49 396 € | 79 758 € | €86k | 3 | 26.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 131 226 € | 0 € | 11 856 € | 5 |
| 2025 | 1 010 012 € | 133 114 € | 29 900 € | 6 |
| 2024 | 515 267 € | 62 382 € | 23 047 € | 4 |
| 2023 | 412 110 € | 38 385 € | 14 841 € | 3 |
| 2022 | 267 496 € | 47 875 € | 8548 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €131k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €97k | €109k | €246k | €558k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €10k | €27k | €82k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €6k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 6 |
| Käive 2024 | €111k | €89k | €162k | €154k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €3k | €28k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €4k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 5 | 4 |
| Käive 2023 | €81k | €49k | €143k | €139k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €3k | €17k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 4 | 3 |
| Käive 2022 | €32k | €57k | €47k | €131k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €9k | €10k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiRiigihanked (3 · €114k)
Riigihangete register · 5 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 17.10.2023 | Mustvee Haldus Osaühing | 29 946 € | |
| 09.03.2023 | Lüganuse Vallavalitsus | 53 199 € | |
| 21.09.2022 | Tartu Vallavalitsus | 31 104 € |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded03.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50094127 / 5 · Olek: Jõustunud
03.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.02.2025
Muutmiskanne
Ä 50094127 / 4 · Olek: Jõustunud
14.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.02.2025
Muutmiskanne
Ä 50094127 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
10.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50094127 / 2 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.05.2018
Esmakanne
Ä 50094127 · Olek: Jõustunud
14.05.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Mairo MatsinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet