Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.07.2018Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 66-20ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- fm-consulting-ou.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56633100Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 63921 — Muu infoalane tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102084173MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiFM Consulting OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi fm-consulting-ou.com1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4150 € | −2060 € | 18 565 € | €19k | 0 | 08.05.2025 |
| 2023 | 10 779 € | 3967 € | 20 626 € | €23k | 0 | 29.03.2024 |
| 2022 | 10 185 € | 7915 € | 16 659 € | €17k | 0 | 21.04.2023 |
| 2021 | 6116 € | −9854 € | 8745 € | €9k | 2 | 08.03.2022 |
| 2020 | 41 920 € | 11 546 € | 18 599 € | €19k | 2 | 06.02.2021 |
| 2019 | 71 461 € | 22 764 € | 25 264 € | €26k | 1 | 03.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 516 € | — | — | — |
| 2025 | 2644 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 11 445 € | — | — | — |
| 2023 | 3822 € | 98 € | 0 € | — |
| 2022 | 8704 € | 403 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 516 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | 242 € | 573 € | 71 € |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €8k | 335 € | 469 € | €2k |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 742 € | €1k | 820 € | €1k |
| Riigimaksud 2023 | — | 98 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €4k | 81 € | 833 € | €4k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | 158 € | 245 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded16.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
16.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50097824 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50097824 / 5 · Olek: Jõustunud
05.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
05.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50097824 / 4 · Olek: Jõustunud
12.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
12.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50097824 / 3 · Olek: Jõustunud
15.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50097824 / 2 · Olek: Jõustunud
09.07.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
09.07.2018
Esmakanne
Ä 50097824 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Florian Étienne Pierre MorataJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Morata Capital OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Morata Capital Quality Investing Usaldusfond
Tegelik kasusaaja
Strategic Intelligence Institute MTÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Stronger Europe MTÜ
likvideerijaAsutajaTegelik kasusaaja
Zen Revenue Partners OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%