Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.07.2018Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 3, Ilmandu küla, Harku vald, 76904 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +358 400493632Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4684 — Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102355585MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiRekola Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€224kviimane
€500k€250k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€40kviimane
€200k€100k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 223 928 € | 40 487 € | 409 173 € | €426k | 1 | 27.02.2026 |
| 2024 | 413 180 € | 53 835 € | 418 686 € | €438k | 1 | 04.03.2025 |
| 2023 | 209 029 € | 645 € | 364 851 € | €390k | 1 | 15.07.2024 |
| 2022 | 203 932 € | 58 782 € | 364 206 € | €384k | 1 | 14.06.2023 |
| 2021 | 262 620 € | 124 382 € | 305 423 € | €333k | 1 | 27.06.2022 |
| 2020 | 242 400 € | 109 772 € | 222 671 € | €250k | 1 | 21.04.2021 |
| 2019 | 191 400 € | 111 435 € | 125 195 € | €140k | 1 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 76 366 € | 2046 € | 2046 € | — |
| 2025 | 228 273 € | 22 505 € | 16 420 € | — |
| 2024 | 398 727 € | 16 960 € | 29 680 € | — |
| 2023 | 202 838 € | 31 800 € | 31 800 € | — |
| 2022 | 216 212 € | 48 782 € | 48 774 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €76k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €115k | €55k | €27k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €13k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €62k | €79k | €125k | €133k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €7k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €7k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €34k | €83k | €57k | €28k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €6k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €62k | €62k | €41k | €51k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €13k | €13k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €13k | €13k | €11k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50098712 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50098712 / 3 · Olek: Jõustunud
03.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50098712 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
22.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50098712 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.07.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
23.07.2018
Esmakanne
Ä 50098712 · Olek: Jõustunud