Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.08.2018Äriregister
- Aadress
- Erika tn 14ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102134942MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 862 234 € | 168 414 € | 197 205 € | €261k | 6 | 05.06.2025 |
| 2023 | 587 919 € | 154 182 € | 188 791 € | €237k | 5 | 05.06.2024 |
| 2022 | 538 771 € | 87 317 € | 113 848 € | €176k | 5 | 05.06.2023 |
| 2021 | 601 516 € | 155 176 € | 181 531 € | €230k | 6 | 30.06.2022 |
| 2020 | 374 424 € | 72 229 € | 118 843 € | €166k | 6 | 26.05.2021 |
| 2019 | 250 134 € | 91 103 € | 93 603 € | €150k | 4 | 04.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 214 142 € | 78 762 € | 30 043 € | 7 |
| 2025 | 873 861 € | 260 207 € | 105 639 € | 6 |
| 2024 | 800 110 € | 217 296 € | 102 847 € | 6 |
| 2023 | 564 173 € | 148 274 € | 74 057 € | 5 |
| 2022 | 580 531 € | 153 159 € | 69 897 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €214k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €79k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €238k | €260k | €142k | €234k |
| Riigimaksud 2025 | €63k | €64k | €60k | €72k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €28k | €26k | €26k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €116k | €263k | €182k | €239k |
| Riigimaksud 2024 | €42k | €59k | €58k | €58k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €27k | €28k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €73k | €170k | €124k | €197k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €45k | €34k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €17k | €19k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €125k | €185k | €114k | €158k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €36k | €35k | €47k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €19k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 4 | 5 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded26.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
26.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50100289 / 8 · Olek: Jõustunud
04.11.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
04.11.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50100289 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50100289 / 6 · Olek: Jõustunud
09.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
09.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50100289 / 5 · Olek: Jõustunud
26.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.11.2019
Muutmiskanne
Ä 50100289 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50100289 / 3 · Olek: Jõustunud
11.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50100289 / 2 · Olek: Jõustunud
15.08.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
15.08.2018
Esmakanne
Ä 50100289 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Madis TarasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Mari SumbergJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet