Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.2018Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 26-2, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10149 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96231 — Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€22kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€13kviimane
€20k€10k−50 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22 388 € | 13 365 € | 20 152 € | €28k | 1 | 06.11.2025 |
| 2023 | 9485 € | 5305 € | 6787 € | €17k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 9543 € | 1477 € | 1482 € | €14k | 0 | 27.10.2023 |
| 2021 | 7385 € | −26 € | 5 € | €2k | 1 | 09.08.2022 |
| 2020 | 12 058 € | 8 € | 31 € | €3k | 1 | 03.08.2022 |
| 2019 | 17 204 € | 23 € | 23 € | €3k | 1 | 29.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1658 € | 1749 € | 1 |
| 2025 | — | 3221 € | 3281 € | 1 |
| 2024 | — | 240 € | 245 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 782 € | 812 € | 758 € | 869 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 797 € | 828 € | 772 € | 884 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | 240 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | 245 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | 1 |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 12.05.2026Maksuvõlg kasvas+583 € (kokku 1170 €)
- 11.05.2026Maksuvõlg kasvas+587 € (kokku 587 €)
- 01.04.2026Sai osanikuksVeronika Kempi · · 100 %
- 01.04.2026Lisati tegelikuks kasusaajaks
- 01.04.2026Astus juhatusse
- 01.04.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50102102 / 10 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 10 · kanne
2025
- 20.11.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50102102 / 9 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 9 · kanne
- 06.11.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 22 388 €
2024
- 31.12.2024Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50102102 / 8 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 8 · kanne
- 30.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 9485 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Veronika KempiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte