Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.10.2018Äriregister
- Aadress
- Tähesaju tee 14ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 78201 — TööjõurentÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102103805MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 16 h tagasiSORS OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 122 868 € | 24 227 € | 558 130 € | €691k | 11 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 806 285 € | 159 141 € | 535 003 € | €682k | 18 | 01.07.2024 |
| 2022 | 2 062 196 € | 273 457 € | 375 862 € | €556k | 23 | 05.07.2023 |
| 2021 | 885 660 € | 226 141 € | 424 038 € | €587k | 27 | 07.07.2022 |
| 2020 | 538 514 € | 93 577 € | 197 897 € | €316k | 19 | 28.06.2021 |
| 2019 | 868 929 € | 174 320 € | 174 320 € | €258k | 35 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 346 933 € | 167 596 € | 97 621 € | 7 |
| 2025 | 1 267 944 € | 583 205 € | 342 980 € | 65 |
| 2024 | 1 119 419 € | 478 168 € | 296 531 € | 61 |
| 2023 | 1 856 573 € | 754 829 € | 473 118 € | 69 |
| 2022 | 2 043 365 € | 931 501 € | 504 805 € | 41 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €347k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €168k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €98k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €305k | €291k | €289k | €382k |
| Riigimaksud 2025 | €143k | €140k | €132k | €169k |
| Tööjõumaksud 2025 | €89k | €88k | €75k | €91k |
| Töötajaid 2025 | 52 | 40 | 65 | 65 |
| Käive 2024 | €338k | €260k | €200k | €322k |
| Riigimaksud 2024 | €144k | €118k | €87k | €130k |
| Tööjõumaksud 2024 | €89k | €77k | €56k | €75k |
| Töötajaid 2024 | 50 | 31 | 48 | 61 |
| Käive 2023 | €428k | €498k | €476k | €454k |
| Riigimaksud 2023 | €171k | €191k | €194k | €200k |
| Tööjõumaksud 2023 | €112k | €115k | €118k | €127k |
| Töötajaid 2023 | 75 | 92 | 100 | 69 |
| Käive 2022 | €505k | €518k | €490k | €531k |
| Riigimaksud 2022 | €198k | €225k | €212k | €297k |
| Tööjõumaksud 2022 | €109k | €135k | €129k | €132k |
| Töötajaid 2022 | 65 | 63 | 67 | 41 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50103777 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2022
Muutmiskanne
Ä 50103777 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50103777 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 5 sündmust
17.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50103777 / 2 · Olek: Jõustunud
17.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50103777 / M1 · Olek: Jõustunud
01.10.2018
Esmakanne
Ä 50103777 · Olek: Jõustunud
01.10.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Dmitri ŠarandakJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Vladimir BerezovskiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Eeliscomp OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 5%Juhatuse liige
Fech.tech OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 26%
Geogals OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%
ITlabs OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 15%
Proffyhub OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 24%Tegelik kasusaaja
SORS Crew Management OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%
SV HOLDING OÜ
Osanik 100%
Webi OÜ
Tegelik kasusaaja