Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.10.2018Äriregister
- Aadress
- Salme tn 21, Tartu linn, Tartu linn, 50106 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55603840Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 984500EA7C0D7VFBA766 · väljastatud 03.02.2021GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 10 h tagasiMargus Niitsoo Consulting OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€12kviimane
€200k€100k−1 €
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€42kviimane
€200k€100k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 786 € | 42 362 € | 414 720 € | €415k | 0 | 26.12.2025 |
| 2024 | 35 220 € | 107 856 € | 372 358 € | €372k | 0 | 30.10.2024 |
| 2023 | 10 000 € | 9166 € | 264 502 € | €265k | 0 | 26.01.2024 |
| 2022 | 0 € | 1226 € | 255 211 € | €255k | 0 | 19.12.2022 |
| 2021 | 10 100 € | 10 429 € | 253 985 € | €254k | 0 | 23.12.2021 |
| 2020 | 70 000 € | 69 724 € | 243 556 € | €244k | 0 | 04.01.2021 |
| 2019 | 171 331 € | 171 331 € | 173 832 € | €174k | 0 | 04.12.2019 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (6)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50103817 / 3 · Olek: Jõustunud
05.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
05.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50103817 / 2 · Olek: Jõustunud
01.10.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 1 sündmust
01.10.2018
Esmakanne
Ä 50103817 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Margus NiitsooJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet