Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.10.2018Äriregister
- Aadress
- Valukoja tn 8/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5143596Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47811 — Mootorsõidukite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102124826MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 h tagasiNV Property OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 118 068 € | 39 164 € | 652 438 € | €800k | 2 | 12.06.2025 |
| 2023 | 39 377 € | 25 328 € | 613 274 € | €787k | 2 | 26.06.2024 |
| 2022 | 39 762 € | 33 861 € | 587 946 € | €695k | 2 | 24.04.2023 |
| 2021 | 32 689 € | 42 272 € | 574 085 € | €606k | 2 | 28.06.2022 |
| 2020 | 30 586 € | 28 642 € | 531 813 € | €572k | 1 | 16.06.2021 |
| 2019 | 514 403 € | 500 671 € | 503 171 € | €634k | 0 | 18.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 411 € | 4381 € | 3250 € | 2 |
| 2025 | 61 938 € | 17 919 € | 15 815 € | 2 |
| 2024 | 107 521 € | 25 512 € | 10 041 € | 2 |
| 2023 | 34 090 € | 8816 € | 9341 € | 2 |
| 2022 | 81 329 € | 13 868 € | 10 485 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €31k | €11k | €12k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €4k | €6k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €4k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €6k | €6k | €11k | €84k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | 0 € | €4k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €10k | €11k | €7k | €6k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €3k | 0 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €7k | €6k | €7k | €61k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €5k | 0 € | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50105166 / 8 · Olek: Jõustunud
06.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50105166 / 7 · Olek: Jõustunud
05.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
05.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50105166 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50105166 / 5 · Olek: Jõustunud
13.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
13.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50105166 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2019
Muutmiskanne
Ä 50105166 / 3 · Olek: Jõustunud
30.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.11.2018
Muutmiskanne
Ä 50105166 / 2 · Olek: Jõustunud
19.10.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
19.10.2018
Esmakanne
Ä 50105166 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Oksana BendiJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet