Üldandmed
Äriregister · 1 p tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.11.2018Äriregister
- Aadress
- Suurtüki tn 4c/1-4, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10133 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +358 400470955Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70101 — Peakontorite tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102114881MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 p tagasiAsutajad
Äriregister · 1 p tagasiOsanikud
Äriregister · 1 p tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 p tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2025
0 €viimane
€1.0m€500k−1 €
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-42kviimane
€500k€225k€-50k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | −42 424 € | 1 704 748 € | €2.0m | 1 | 07.04.2026 |
| 2024 | 363 575 € | 239 931 € | 1 747 172 € | €2.1m | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 383 300 € | 245 620 € | 1 507 241 € | €1.7m | 1 | 11.03.2024 |
| 2022 | 376 825 € | 268 389 € | 1 261 621 € | €1.4m | 1 | 27.04.2023 |
| 2021 | 404 375 € | 278 865 € | 993 232 € | €1.1m | 1 | 11.05.2022 |
| 2020 | 327 225 € | 240 927 € | 714 367 € | €727k | 1 | 04.03.2021 |
| 2019 | 567 528 € | 470 940 € | 473 440 € | €481k | 2 | 27.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 3770 € | 3866 € | 1 |
| 2025 | 28 800 € | 12 021 € | 12 285 € | 1 |
| 2024 | 374 600 € | 12 680 € | 12 968 € | 1 |
| 2023 | 371 775 € | 12 680 € | 12 968 € | 1 |
| 2022 | 382 775 € | 12 680 € | 12 968 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €1k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €1k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €84k | €94k | €124k | €72k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €79k | €88k | €103k | €102k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €76k | €85k | €103k | €119k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 07.04.2026Esitati 2025. aasta aruanneKäive 0 €
2025
- 30.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 363 575 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Jyri Tuomas PaavolaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Heini Maaret PaavolaProkurist · 2 muud ettevõtet