Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.12.2018Äriregister
- Aadress
- PuiduADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56618018Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102125090MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 694 102 € | 198 652 € | 511 345 € | €1.9m | 1 | 25.02.2026 |
| 2024 | 655 474 € | −136 972 € | 312 693 € | €2.0m | 1 | 09.07.2025 |
| 2023 | 562 801 € | −603 640 € | 449 665 € | €2.3m | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 949 595 € | 50 153 € | 1 053 305 € | €2.4m | 2 | 29.09.2023 |
| 2021 | 684 869 € | 192 719 € | 1 003 152 € | €2.0m | 2 | 27.03.2023 |
| 2020 | 599 238 € | 197 554 € | 810 433 € | €1.7m | 4 | 27.03.2023 |
| 2019 | 523 061 € | 165 700 € | 612 879 € | €1.2m | 4 | 21.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 12 795 € | 0 € | 3872 € | 1 |
| 2025 | 706 748 € | 46 094 € | 15 148 € | 1 |
| 2024 | 703 493 € | 68 178 € | 10 361 € | 1 |
| 2023 | 631 190 € | 37 379 € | 19 768 € | 1 |
| 2022 | 1 004 963 € | 37 861 € | 15 468 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €13k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €28k | €4k | €222k | €453k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €36k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €2k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €100k | €18k | €307k | €278k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €11k | €58k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2023 | €172k | €49k | €240k | €170k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | €25k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €3k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €52k | €31k | €400k | €523k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €38k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €3k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (9 · €487k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
137 415 €
PRIAEU/EAFRD2024
52 549 €
4229 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2024
2912 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
154 430 €
PRIAEU/EAFRD2023
70 374 €
PRIAEU/EAFRD2023
59 094 €
Ajalugu (8)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50108244 / 4 · Olek: Jõustunud
29.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.01.2019
Muutmiskanne
Ä 50108244 / 3 · Olek: Jõustunud
18.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 3 sündmust
18.12.2018
Muutmiskanne
Ä 50108244 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
03.12.2018
Esmakanne
Ä 50108244 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ivo EenpaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet