14644860RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

VR Rebuilding OÜ

Mootorsõidukite remont ja hooldus tegevusala alusel registreeritud 18. jaanuar 2019.

EMTAK 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus7+ aastat
Värskendatud 22 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
0 €
▼ 100% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
7
MTA 2026
Tasutud maksud
€21k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
12 606,56 €
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 22 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
18.01.2019Äriregister
Aadress
Sepa tn 15fADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 56204047Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102129355MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 22 h tagasi
ML
Eesti · juhatuse liige alates 15.02.2022
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 22 h tagasi
ML
Eesti · asutaja alates 17.01.2019
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 22 h tagasi
ML
Eesti · osanik alates 03.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 22 h tagasi
ML
Eesti · tegelik kasusaaja alates 24.01.2019
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024536 791 €6817 €31 652 €€121k530.06.2025
2023370 250 €11 996 €24 835 €€171k401.07.2024
2022422 510 €1593 €12 840 €€166k630.06.2023
2021462 733 €2541 €11 246 €€158k730.06.2022
2020477 724 €3585 €8705 €€114k924.06.2021
2019401 612 €2620 €5120 €€66k821.09.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv0 €10 802 €10 280 €7
2025365 221 €68 785 €41 175 €6
2024580 863 €78 179 €29 674 €6
2023379 250 €52 145 €27 261 €4
2022444 404 €47 936 €40 436 €6
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 20260 €
Riigimaksud 2026€11k
Tööjõumaksud 2026€10k
Töötajaid 20267
Käive 2025€116k€110k€84k€55k
Riigimaksud 2025€9k€27k€21k€12k
Tööjõumaksud 2025€6k€15k€10k€10k
Töötajaid 20256656
Käive 2024€144k€168k€163k€106k
Riigimaksud 2024€22k€19k€19k€19k
Tööjõumaksud 2024€9k€7k€8k€5k
Töötajaid 20245566
Käive 2023€82k€97k€102k€99k
Riigimaksud 2023€14k€10k€14k€14k
Tööjõumaksud 2023€7k€5k€5k€10k
Töötajaid 20234444
Käive 2022€90k€104k€95k€156k
Riigimaksud 2022€14k€13k€6k€15k
Tööjõumaksud 2022€13k€11k€3k€12k
Töötajaid 202210776

Toetused (2 · €19k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
4932 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
13 588 €

Ajalugu (14)

Äriregister kanded
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50111068 / 6 · Olek: Jõustunud
15.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50111068 / 5 · Olek: Jõustunud
14.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 9 sündmust
14.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50111068 / 4 · Olek: Jõustunud
19.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50111068 / 3 · Olek: Jõustunud
15.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50111068 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.04.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.04.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50111068 / 2 · Olek: Jõustunud
18.01.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
18.01.2019
Esmakanne
Ä 50111068 · Olek: Jõustunud
17.01.2019
Esmakanne
Ä 50111068 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Marek LutsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet