Üldandmed
Äriregister · 50 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.02.2019Äriregister
- Aadress
- Saarma tee 18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.falconclaw.euÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 46901 — Spetsialiseerimata hulgikaubandusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102135310MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 50 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 50 min tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 50 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 50 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 875 618 € | 35 828 € | 327 867 € | €1.5m | 6 | 30.09.2025 |
| 2023 | 2 255 036 € | 177 826 € | 292 039 € | €625k | 4 | 13.06.2024 |
| 2022 | 2 408 601 € | 121 696 € | 138 213 € | €350k | 3 | 03.07.2023 |
| 2021 | 630 095 € | 11 499 € | 16 517 € | €277k | 2 | 02.06.2022 |
| 2020 | 325 795 € | 1768 € | 5018 € | €94k | 1 | 02.07.2021 |
| 2019 | 58 099 € | 750 € | 3250 € | €21k | 0 | 11.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 852 112 € | 56 090 € | 37 560 € | 10 |
| 2025 | 8 583 500 € | 159 419 € | 142 629 € | 9 |
| 2024 | 5 141 687 € | 206 916 € | 121 365 € | 6 |
| 2023 | 2 669 583 € | 64 252 € | 49 169 € | 6 |
| 2022 | 2 583 363 € | 11 882 € | 17 465 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €852k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €56k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €427k | €2.6m | €5.0m | €626k |
| Riigimaksud 2025 | €40k | €34k | €47k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €31k | €34k | €37k | €41k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €1.1m | €1.3m | €1.7m | €1.0m |
| Riigimaksud 2024 | €21k | €42k | €66k | €78k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €41k | €28k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €481k | €658k | €912k | €619k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €11k | €21k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €12k | €13k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 5 | 5 | 6 |
| Käive 2022 | €220k | €1.5m | €313k | €513k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | 0 € | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 3 | 4 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 34 min tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded27.04.2026
Muutmiskanne
Ä 50112344 / M5 · Olek: Allkirjastatud
20.04.2026
Muutmiskanne
Ä 50112344 / M4 · Olek: Allkirjastatud
06.10.2025
Muutmiskanne
Ä 50112344 / 5 · Olek: Jõustunud
06.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.09.2025
Osanike muutmine
Ä 50112344 / M3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
12.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50112344 / M2 · Olek: Jõustunud
05.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50112344 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50112344 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50112344 / 3 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.10.2021
Muutmiskanne
Ä 50112344 / 2 · Olek: Jõustunud
18.10.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.02.2019
Esmakanne
Ä 50112344 · Olek: Jõustunud
06.02.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Krister LukkaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Kevin ValkenklauJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 17% · 1 muu ettevõte