Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.02.2019Äriregister
- Aadress
- TiigikurviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- lahehouse.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56641534Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16231 — Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102242669MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 23 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi lahehouse.com7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 338 685 € | 17 259 € | 121 787 € | €249k | 3 | 28.06.2025 |
| 2023 | 253 553 € | 22 439 € | 104 528 € | €223k | 3 | 05.06.2024 |
| 2022 | 424 186 € | 527 € | 82 089 € | €180k | 4 | 01.06.2023 |
| 2021 | 290 261 € | 78 855 € | 81 563 € | €96k | 3 | 27.06.2022 |
| 2020 | 37 659 € | −763 € | 2708 € | €6k | 0 | 27.06.2021 |
| 2019 | 5480 € | 971 € | 971 € | €6k | 0 | 28.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 32 517 € | 0 € | 5668 € | 3 |
| 2025 | 447 405 € | 34 793 € | 21 309 € | 3 |
| 2024 | 416 383 € | 15 855 € | 15 672 € | 4 |
| 2023 | 294 087 € | 39 645 € | 23 818 € | 1 |
| 2022 | 564 315 € | 17 268 € | 12 938 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €33k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €40k | €199k | €118k | €91k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €15k | €9k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €24k | €221k | €133k | €38k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €9k | €6k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €27k | €129k | €49k | €90k |
| Riigimaksud 2023 | 326 € | €15k | €7k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €5k | €5k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 1 |
| Käive 2022 | €43k | €307k | €132k | €82k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €7k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 4 |
Toetused (2 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
4000 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2019
4000 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded04.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50112855 / 6 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50112855 / 5 · Olek: Jõustunud
05.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 9 sündmust
05.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50112855 / 4 · Olek: Jõustunud
30.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50112855 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.08.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.08.2020
Muutmiskanne
Ä 50112855 / 3 · Olek: Jõustunud
13.08.2020
Muutmiskanne
Ä 50112855 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
07.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50112855 / 2 · Olek: Jõustunud
12.02.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
12.02.2019
Esmakanne
Ä 50112855 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Marko TammistJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Marko VaikmaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Margus KruusvallJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet