14661314RegistrisOsaühing

P137 Holding OÜ

Valdusfirmade tegevus tegevusala alusel registreeritud 13. veebruar 2019. Põhitegevuskoht Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 64201Valdusfirmade tegevus7+ aastat
Värskendatud 2 h tagasi
Käive 2024
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2024
Tasutud maksud
50 €
Riiklikud + tööjõumaksud · 2024 (I-IV kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 2 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
13.02.2019Äriregister
Aadress
Maakri tn 19/1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10145 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 64201 — Valdusfirmade tegevusÄriregister · MTA
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 2 h tagasi
AU
Sünniaeg 1983 · 43 a · juhatuse liige alates 13.02.2019
Juhatuse liige
HR
Sünniaeg 1980 · 46 a · juhatuse liige alates 13.02.2019
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 2 h tagasi
TN
Juriidiline isik · 14005805 · asutaja alates 12.02.2019
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 2 h tagasi
TN
Juriidiline isik · 14005805 · osanik alates 03.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 2 h tagasi
AU
Sünniaeg 1983 · 43 a · tegelik kasusaaja alates 10.02.2020
Tegelik kasusaaja
HR
Sünniaeg 1980 · 46 a · tegelik kasusaaja alates 10.02.2020
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 2 h tagasi

P137 Holding OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Aruanded (5)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2023AUD84 163 €2 898 829 €€2.9m024.04.2025
2022AUD713 971 €2 814 666 €€2.8m003.07.2023
202148 771 €2 100 695 €€2.1m007.11.2022
202067 471 €1 787 618 €€1.8m030.06.2021
20191 717 647 €1 720 147 €€1.7m002.12.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
202450 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2024
Riigimaksud 202450 €
Tööjõumaksud 20240 €
Töötajaid 2024

Ajalugu (12)

Äriregister kanded
15.10.2025
Muutmiskanne
Ä 50112909 / 4 · Olek: Jõustunud
15.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.02.2025
Trahvimäärus
Ä 50112909 / M4 · Olek: Jõustunud
06.01.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50112909 / M3 · Olek: Jõustunud
21.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50112909 / M2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
14.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50112909 / M1 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50112909 / 3 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50112909 / 2 · Olek: Jõustunud
15.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
13.02.2019
Esmakanne
Ä 50112909 · Olek: Jõustunud
13.02.2019
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 44 ettevõttes.

Andres UrbJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 24 muud ettevõtet
Heiti RiisbergJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 20 muud ettevõtet