Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.02.2019Äriregister
- Aadress
- Kangru tee 19ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01301 — Taimede paljundamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102135750MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 868 198 € | 108 886 € | 1 558 145 € | €1.6m | 7 | 17.06.2025 |
| 2023 | 832 286 € | 60 808 € | 1 499 260 € | €1.6m | 7 | 11.06.2024 |
| 2022 | 730 131 € | 129 415 € | 1 474 112 € | €1.5m | 9 | 16.06.2023 |
| 2021 | 782 283 € | 949 626 € | 1 395 377 € | €1.5m | 9 | 29.06.2022 |
| 2020 | 734 334 € | 91 758 € | 475 751 € | €544k | 9 | 01.06.2021 |
| 2019 | 695 650 € | 99 747 € | 381 493 € | €410k | 8 | 07.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 15 715 € | 13 424 € | 13 946 € | 9 |
| 2025 | 1 276 817 € | 162 296 € | 89 641 € | 5 |
| 2024 | 1 120 681 € | 159 853 € | 81 113 € | 4 |
| 2023 | 1 090 286 € | 152 482 € | 85 854 € | 5 |
| 2022 | 881 770 € | 162 159 € | 97 394 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €16k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €70k | €560k | €609k | €38k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €45k | €79k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €23k | €31k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 10 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €28k | €527k | €524k | €41k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €47k | €82k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €19k | €30k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 9 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €8k | €528k | €510k | €44k |
| Riigimaksud 2023 | €23k | €42k | €72k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €18k | €30k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 8 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | 0 € | €377k | €463k | €42k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | €45k | €73k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €20k | €32k | €25k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 7 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50113015 / 5 · Olek: Jõustunud
16.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.12.2020
Muutmiskanne
Ä 50113015 / 4 · Olek: Jõustunud
06.06.2019
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
06.06.2019
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
06.06.2019
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50113015 / 2 · Olek: Jõustunud
06.06.2019
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50113015 / 3 · Olek: Jõustunud
17.05.2019
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 50113015 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.02.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
14.02.2019
Esmakanne
Ä 50113015 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Mihkel SaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Indrek NaudiAsutaja · 2 muud ettevõtet