14670572RegistrisOsaühing

Nanofil OÜ

Muu mujal liigitamata teenindus tegevusala alusel registreeritud 27. veebruar 2019.

EMTAK 9699Muu mujal liigitamata teenindus7+ aastat
Värskendatud 17 h tagasi
Käive
200 €
▲ 100% vs 2023
Töötajaid
2024. aruande seisuga
Tasutud maksud
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 17 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
27.02.2019Äriregister
Aadress
MeremäeADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 5207832Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 9699 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA

Juhtorgan

Äriregister · 17 h tagasi
SV
Eesti · juhatuse liige alates 27.02.2019
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 17 h tagasi
SV
Eesti · asutaja alates 18.02.2019
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 17 h tagasi
SV
Eesti · osanik alates 03.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 17 h tagasi
SV
Eesti · tegelik kasusaaja alates 28.02.2019
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024200 €−5308 €9414 €€9k025.06.2025
2023100 €−5394 €14 722 €€15k030.06.2024
2022350 €−5899 €22 616 €€23k019.06.2023
202131 780 €8515 €28 515 €€29k019.10.2022
202018 500 €17 499 €19 999 €€20k030.06.2021
20190 €0 €2500 €€3k018.11.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Ajalugu (9)

Äriregister kanded
18.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50113241 / 4 · Olek: Jõustunud
18.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50113241 / 3 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50113241 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 4 sündmust
01.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
27.02.2019
Esmakanne
Ä 50113241 · Olek: Jõustunud
27.02.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
18.02.2019
Esmakanne
Ä 50113241 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.